Bu forum neden phpbb nin ingilizce forumu kadar aktif değil?

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

Bu forum neden phpbb nin ingilizce forumu kadar aktif değil?

Mesaj gönderen Ercan Yılın »

iki forumada üyeyim.isteklerimi buraya yazdığım zaman cevap çok geç geliyor.ama ingilizce foruma yazdığımda aynı gün hemen mesaj geliyor.forumumuz neden ingilizce forum kadar aktif değil?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Bu forum neden phpbb nin ingilizce forumu kadar aktif değil?

Mesaj gönderen ESQARE »

Resmi sitesi kadar aktif olmasını bekleyemeyiz değil mi? Dünya çapındaki bir çok kullanıcı phpBB.com'da buluşuyor. İngilizce bilgisi yetersiz olan Türk kullanıcılarına desteği de bu siteden sağlamaya çalışıyoruz. Dolayısıyla arada fark olması anormal değil.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 14.12.2020, 11:06 Resmi sitesi kadar aktif olmasını bekleyemeyiz değil mi? Dünya çapındaki bir çok kullanıcı phpBB.com'da buluşuyor. İngilizce bilgisi yetersiz olan Türk kullanıcılarına desteği de bu siteden sağlamaya çalışıyoruz. Dolayısıyla arada fark olması anormal değil.
ama artık günümüzde ingilizce bilmeyen insan kalmadı.nlp yani hipnozla ingilizce kursları var davinci metodu var lingusta metodu var.varda var.ayrıca artık internetteki çoğu türk amerikada yaşıyor.son yıllarda bir çok insan amerikaya göç etti.bende amerikada yaşıyorum.amerikada yaşayıpta ingilizce bilmemesi biraz abes açıkçası.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Herkes dört dörtlük İngilizce bilmiyor. Öyle olsa bu sitenin ya da bir çok yazılım ve firmanın Türkçe destek sitelerinin bir anlamı kalmazdı. Ayrıca siz de çok iyi İngilizce bildiğinizi söylediğiniz halde buradasınız?
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Ercan Yılın
Kayıtlı Kullanıcı

ESQARE yazdı: 21.12.2020, 15:09 Herkes dört dörtlük İngilizce bilmiyor. Öyle olsa bu sitenin ya da bir çok yazılım ve firmanın Türkçe destek sitelerinin bir anlamı kalmazdı. Ayrıca siz de çok iyi İngilizce bildiğinizi söylediğiniz halde buradasınız?
daha öncede söylediğim gibi ben iki forumuda kullanıyorum.yani birinden meaj gelmezse diğerine bakıyorum.bu forumun ingilizce forum kadar aktif olmaması dikkatimi çekmişti sadece.
sunflowernosekai
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sunflowernosekai »

Zaman....

İnsanlar sürekli aktif olamıyor, herkesin hayat ve gelecek kaygısı olduğu için buraları biraz pasif kalabiliyor. Fakat, bazen hiç yoktan iyidir demek lazım diye düşünüyorum.

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir