Hızlı Konu Açma

phpBB 3.3.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Eklentileri buraya yazabilirsiniz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Hızlı Konu Açma

Mesaj gönderen aknctn »

Herkese selamlar,

Anasayfadayken forum kategorilerine gitmeden dolaşmadan hızlı konu açmak mümkün olur mu? Örneğin anasayfada yerleşik bir bölümde konu açma butonu olacak tıkladığında mesaj yazma ekranı gelecek ve yayınlanacağı kategorileri seçmek için dropdown bi menüsü olacak.

Bi eklenti buldum bunu anasayfada olmadan mümkün kılıyor istediğim gibi değil. Yani yine kategoriye gidiyorsunuz ama konu aç dediğinizde mesaj ekranı açılıyor alt kategoriler için dropdown bir menü çıkıyor. Ben bunu anasayfadan halletmek mümkün mü bir eklenti var mı onu öğrenmek istiyorum.

Bulduğum o eklenti 3.3.X ile sorun yaşıyor kısmen çalışmasını sağladım uğraşmaya devam edicem.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Hızlı Konu Açma

Mesaj gönderen ESQARE »

Şu eklentiyi denediniz mi?: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... new_topic/

Eklenti phpBB 3.1 sürümlerine göre yapılmış. 3.3.x sürümlerinde çalışması için https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... pic/215376 sayfasındaki konuda yapılması gereken değişiklikler yazıyor.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
aknctn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen aknctn »

Teşekkürler ESQARE,

Bu eklenti üzerinde uğraştım ancak şöyle bir sorunu var, en son çalışır hale geldi ama YKP'den aktif olacağı forumları toplu halde seçince sql hatası veriyor tek tek seçerek bazı forumlarda etkin hale getirilebiliyor. Bu eklentide kategorilerden ilgili foruma giderek yeni başlık dediğiniz zaman başlık seçeneğinin altında dropdown bir menü listesi çıkıyor oradan da forum seç diyor yani pek bir espirisi kalmıyor. Ama dediğim gibi sayı çok az. Bununla ilgili bu eklentiye teknik destek sağlayan arkadaşlara yazdım bu konuda yapılabilecek bir şey yok sizin forumunuzda çok fazla kategori var dediler. Deneyecek arkadaşların aklında bulunsun.
serdo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen serdo »

yeni sürüme uygun olanı varmı? kodla uğraşmayacak şekilde?

“3.3.x Eklenti İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir