birkac degisiklik

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
§hadow
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

birkac degisiklik

Mesaj gönderen §hadow »

Selam herkese

forumumdki bazi yerleri degistirmek istiyorum... bunu öncden yaptiydim ama unuttum nasil oldugunu.

1-avatarlari solda degil ortada olarak gösterilmesi. (yani kullanicilarin avatarlari ortada olsun...)

2-su yaziyi editleme:

Toplam 1 kullanıcı online :: 1 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

tesekkürler ^^
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: birkac degisiklik

Mesaj gönderen NEFRİT »

§hadow yazdı:Selam herkese

forumumdki bazi yerleri degistirmek istiyorum... bunu öncden yaptiydim ama unuttum nasil oldugunu.

1-avatarlari solda degil ortada olarak gösterilmesi. (yani kullanicilarin avatarlari ortada olsun...)

2-su yaziyi editleme:

tesekkürler ^^
1. soru için yapman gereken şeyi tema yardımdan araştırman daha iyi olur. Tamamen temayla ve TPL dosyaları ile ilgli bişey.

2. soru ise languages/lang_turkish/lang_main.php dosyasını aç sonrada toplma kelimesini arat ve istediğin bişeyle değştir diğer kelimeleride sayfada arat ve değştir sonrada sayfayı kapat kaparkende değişiklikleri kaydet.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
thatcity
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen thatcity »

2-su yaziyi editleme:

tesekkürler ^^
align center özelliğini kullanıcaksın
wievtopic body tpl :wink:
En son thatcity tarafından 14.07.2006, 05:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
thatcity
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

thatcity yazdı:

2-su yaziyi editleme:

tesekkürler ^^
wievtopic_body_tpl

burayı bu şekilde editle

Kod: Tümünü seç

<td align="center" class="{postrow.ROW_CLASS}" rowspan="2"><span class="name"><a name="{postrow.U_POST_ID}" id="{postrow.U_POST_ID}"></a><strong>{postrow.POSTER_NAME}</b><br />{postrow.CARD_IMG}</strong></span><br />
<span class="postdetails">{postrow.POSTER_RANK}<br />
{postrow.RANK_IMAGE}{postrow.POSTER_AVATAR}<br /><br />
§hadow
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen §hadow »

yardimlarinizdan dolayi cok tesekkürler XD
thatcity
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

BU ARada benim modlarda çıkmış eklentileri senle ilgisi yok onların sadece alicenter kısmı seni ilgilendiriyo :wink:
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir