***Konu açarken seçileni olduğu gibi yapıştırmak***

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

***Konu açarken seçileni olduğu gibi yapıştırmak***

Mesaj gönderen er-13 »

arkadaşlar bu vb de bi özellik var bunu phpBB de yapma yada uygulama şansımız varmı. özelliği söylüyorum

bir siteden kendi sitemize resimleri [img] tagını kullanmadan o resmi sürükleyip yada mouse ile seçip kopyala yapıştır yaparak kolayca resimi atabilirmiyiz bide mesela download yazan bir html yi kopyala yaparak nasıl atabiliriz kolayca çok karışık anlattım ama kusura bakmayın daha açıklayıcı nasıl anlatırım onu düşünüyorum
birde söyle anlatayım: bir konu açılmış bir sitede resim eklenmiş indir yazısı altına url yazılmış o mesajı orjinal haliyle nasıl kopyalayıp yapıştırabiliriz
örn: indir bunu sadece indir diye yazıyla değil veya url sini http:// diye yazmak değil komple böyle indir olmasını istiyorum
anlatmak istedğimi anlayan olursa :D yardımcı olmanızı bekliyorum. teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen MeQueR »

indir yazısına sağ tuşla tıklarsın kısayolu kopyala dersin sonra bunu şöyle yaparsın

Kod: Tümünü seç

[url=buraya ctrl+v yaparsın]indir[/url]
oldu mu? :D
Bu mesaj değiştirilmemiştir.... ayrıntılı bilgi için istediğiniz numarayı çevirin :) ..

NOT: cupranın numarasını çevirirseniz mesuliyet kabul edilmez :roll:

beklediğiniz gibi gelmedim ama olsun :P
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

onun öyle yapılacağını biliyorum benim istediğim kısayolu kopyalamak diel indir yazısıyla beraber altındaki linkide kopyalamak yani indir yazısını seçip sağ tıklayıp kopyala yapıştır diyeceğim sonra konu açtığım yere yapıştır dediğimde indir diye yazı çıkmayacak indir bu şekilde çıkmasını istiyorum yani bak şöyle anlatayım [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

buradaki seçili yeri komle böyle seçip kopyala dedikten sonra mesaj yazma yerine yapıştırdığımda aynı bu şekil çıkmasını istiyorum lakin böyle yaptığımda resim gözükmüyor ama vb de bunu böyle direk kopyalayınca aynısı çıkıo
teşekkürler
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

flood yapmayı sevmem ama acil bi cevap lazım arkadaşla beraber açıyoruz siteyi sorup duruyor bu özellik varmı yokmu die yoksa illede vb ye geçelim diyor ama ben phpbbciyim ölmek var dönmek yok :D mod arkadaşlar lütfen yardım demek istemiyorum help please
teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

ben böyle bir mod'a henüz rastlamadım olsa güzel olurdu..
maalesef bulamadım
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

olsun kardeş canın sağolsun inşallah vardır çok kolay olurdu konu açmak teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
fikret34
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fikret34 »

Alıntı yap kopyala yapıştır yaparsan olur arkadaşım.
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

forum içinde dediğin olur ama ben başka sitelerden alıntı yaptığımda resimler linkler aynı çıkmıo teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dj_akman »

fikret34 yazdı:Alıntı yap kopyala yapıştır yaparsan olur arkadaşım.
o zaman her beğendiği linki senin dediği yoldan alması için o siteye üye olması lazım :wink:
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

dj_akman yazdı:
fikret34 yazdı:Alıntı yap kopyala yapıştır yaparsan olur arkadaşım.
o zaman her beğendiği linki senin dediği yoldan alması için o siteye üye olması lazım :wink:
yani aynen öyle bu biraz bana hayal gibi geliyor ama inşallah bi çözümü veya yolu vardır. teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

arkadaşlar hızlı bir şekilde konu açmak sizin ilginizi çekmiyor mu vakit nakittir 1 saat img yada url tagları eklemekle uğraşmayacağız bilgisi olan paylaşsın olmayanda istesin mod arkadaşların da böylelikle ilgisi çekilsin ve bu vb de gördüğüm özellik varsa eğer hepimiz kullanalım saygılar...
Kullanıcı avatarı
crazyworld
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen crazyworld »

o mesaj editörü ile alakalı ben vbulletin kullanırken bunu yapıodum ama aynı mesaj editörü phpbb dfe yok sanırım
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

ESQARE yazdı:Daha önce bununla ilgili bir Mod linki vermiştim: http://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=505
Tarafından verilmiş arkadaşlar kusura bakmayın sizde kullanın çok kullanışlı bir mod saygılar...
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

İyi hoş güzel de bi sorun oluşuyor mesela alttaki resimdeki makaleyi resimelri yazılarıyla ve linkleriyle beraber kopyala yapıştır yapıyorum önizleme yapınca aynısı çıkıo ama gönder diyince yani mesajı forumda yayınlayınca 2. resimdeki gibi bir durumla karşılaşıyorum hata nerede acaba yardımalrınızı bekliyorum teşekkürler...

Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir