[mod] CrackerTracker G5 - v5.0.6 [14.Mart.2008 güncellendi]

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.

CrackerTracker G5 - v5.0.3 modunu beğendiniz mi ?

evet
52
78%
hayır
15
22%

Toplam oy: 67

heybetli16
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

HAYRET

Mesaj gönderen heybetli16 »

Forumu keşfedeli 24 saat olmadı yazılan makalelerle 1 saat içinde o dan phpbb mi kurdum 2 saat içinde Craker Traker ı kurdum.İkiside mükemmel çalışıyor(du).Sorun şu şimdi stil olarak saphir diye bi stil yükledi seviyorum bu stili dakat yönetici bölümünden bu stili saçince ana sayfanın en altında craker traker yüklü olduğu gözükmüyor.yönetici paneline gelince ise craker traker menüsünün hangi alt menüsünü tıklarsanız tıklAYIN Template->make_filename(): Error - file ctracker/acp/acp_header.tpl does not exist böyle bir yazı çıkıyor ve menüler kullanılmıyor.Acaba sorun nedir yukardaki yazı üerine baktım ctrecker klasöründe alt klasör olarak acp diye bişey yok tüm klasörlerde de acp_header.tpl diye bişey yok sadece acp_header.php var.Bi yardım edin o kadar kurmak için kullandım.Şimdi ben saphir sitili ile kullanamıycak mııym illa da silver ı mı kullanmam gerek? Bu arada silver ı seçince stil olara herşey notmal oluyor.menüler geliyor.Şu an herşey sorunsuz. :shock:
heybetli16
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

HAYRET

Mesaj gönderen heybetli16 »

edit: çift mesaj
Kullanıcı avatarı
herror53
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen herror53 »

cupra yazdı:
herror53 yazdı:Bende de benzer bir sorun var konuları taşıyamıyorum.Uzun bir forum başlığı açamıyorum.Sürekli engel oluyor ne yapabilirim.Bazen mesaj gönderirken bile problem oluoyor.Onu geçtim o arada oluyor ama konu taşırken yüzde 90 oluoyor nasıl düzeltebilirim.?
modcp.php dosyasını açıp yukarıda ki kodu yapıştırıyorsun..
cupra kardeş oldu sağol. Admin forum yönetimdeki hatayı almamak için hangi dosyaya yapıştırmam gerekiyor o kodu ?
Karadenizli Olmak Bir Ayrıcalıktır....!!!!!
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: HAYRET

Mesaj gönderen cupra »

heybetli16 yazdı: Template->make_filename(): Error - file ctracker/acp/acp_header.tpl does not exist böyle bir yazı çıkıyor ve menüler kullanılmıyor.Acaba sorun nedir
buna bakmalısın.
/templates/kullandığın_tema_adı/ctracker/acp/acp_header.tpl

eksik dosya var tekrar yükle bu klasörü.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

herror53 yazdı:
cupra kardeş oldu sağol. Admin forum yönetimdeki hatayı almamak için hangi dosyaya yapıştırmam gerekiyor o kodu ?
benzer şekilde açtığın sayfanın ismini mouse ile işaretleyip görebilirsin. bu sayede hangi dosya adına sahipse, o dosyayı editle..
yada debug modu açarak hata dosyasını çalıştırıp kaydından hangi dosyada olduğunu öğrenebilirsin.
Kullanıcı avatarı
cerkiner
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cerkiner »

crackertracker modu easy mod'a engel olur mu ?
En son cerkiner tarafından 25.12.2006, 18:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MyyHost.Com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen MyyHost.Com »

ilk denememde hatasız ekledim orjinalinden ;) ilk başta page_tail.php hatası verdi forum çöktü sandım, install.php yi çalıştırmayı unutmuşum meğerse ;) hepsi onaylanınca sayfama girdim harika oldu ;)
phpBB pROF ;)

MyyHost.Com...
Kullanıcı avatarı
MyyHost.Com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yükledik dedik ama panelden değişiklik yapınca her hangi bi konuda hemen uyarı veriyor aşağıdaki gibi ne yapmalıyım??

Kod: Tümünü seç

SECURITY ALERT » » » » 
CBACK CrackerTracker has detected a potential attack on this site with a worm or exploit script so the Security System stopped the script. 

If you can see this page after including a new MOD into your board or after clicking on a link please contact the Board Administrator with this error message and a description what you have done before you could see this page, that the Admin has the possibility to fix the problem.  
phpBB pROF ;)

MyyHost.Com...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

forum isimlerinde >< % gibi işaretler kullanma, bunları saldırı olarak algılıyor.
Kullanıcı avatarı
MyyHost.Com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sadece forum ismi deilki her konuda veriyor nerdeyse mesela renk grubu oluşturcam "Junior Admin" renk için "red" yazıp onaylıyorum heemn uyarı veriyo :?

12 Saldırı girişimi engellendi. hepsini de ben yaptım nasıl bi güvenlik sistemiyse artık :?:
phpBB pROF ;)

MyyHost.Com...
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

cerkiner yazdı:crackertracker modu easy mod'a engel olur mu ?
olmaz
Kullanıcı avatarı
MyyHost.Com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

MyyHost.Com yazdı:sadece forum ismi deilki her konuda veriyor nerdeyse mesela renk grubu oluşturcam "Junior Admin" renk için "red" yazıp onaylıyorum heemn uyarı veriyo :?

12 Saldırı girişimi engellendi. hepsini de ben yaptım nasıl bi güvenlik sistemiyse artık :?:
ark lar bu mod devamlı uyarı veriyor :? yahu herşeye uyarı vercek olursa sileyim daha iyi yok mu bi çözümü??
phpBB pROF ;)

MyyHost.Com...
Oytun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Oytun »

herkes şikayetçi galiba :s

bi soru bu mod olmasa sitei böcek avlar gibi hemen avlayabilirlermi ??
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Oytun yazdı:herkes şikayetçi galiba :s

phpBB kendi başına güncel son versiyonu kullanıldığı müddetçe güvenli bir sistemdir, tracker, phpBB Security gibi modlar ekstra güvenlik içindir.

ekstra güvenlik kurulmasa bile phpBB 2.0.21 ~ 2.0.22 versiyonları gerçekten güvenlidir.

En iyi güvenlik güncel yedeklemedir çünkü kırılmayacak sistem yoktur.
Kullanıcı avatarı
pRof
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pRof »

Dn_35 yazdı:
Oytun yazdı:herkes şikayetçi galiba :s

phpBB kendi başına güncel son versiyonu kullanıldığı müddetçe güvenli bir sistemdir, tracker, phpBB Security gibi modlar ekstra güvenlik içindir.

ekstra güvenlik kurulmasa bile phpBB 2.0.21 ~ 2.0.22 versiyonları gerçekten güvenlidir.

En iyi güvenlik güncel yedeklemedir çünkü kırılmayacak sistem yoktur.
güsel bi cvp iyi oldu tşkler ;)
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 10 misafir