tema yardım

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
gökhan
Kayıtlı Kullanıcı

tema yardım

Mesaj gönderen gökhan »

tema indirdim siteye nasıl ekleyecem daha doğrusu bi forum sitesine tema nasıl yüklenir yardım lüften
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Ftp den templates dizinine temanızı gönderin.Örnek olarak subGreen temasını yüklediniz varsayalım.

Ftp den templates klasörüne girdiğinizde varsayılan tema olan subSilver klasörünü göreceksiniz, bu klasörün yanına yeni yüklediğiniz subGreen temasını klasör şeklinde atın.

Daha sonra admin panele girerek Stil Yönetimi'ni bulun.Bu panelin altından Ekle menüsüne tıklayın.Daha sonra yeni yüklemiş olduğunuz temanızı göreceksiniz, şimdi ekle linkine tıklayarak yeni temanızı sitenize ekleyin.Daha sonra Stil Yönetimi altından kaydet menüsüne girin.Ve yüklemiş olduğunuz temanızı seçip kaydedin..
gökhan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen gökhan »

taNGo yazdı:Ftp den templates dizinine temanızı gönderin.Örnek olarak subGreen temasını yüklediniz varsayalım.

Ftp den templates klasörüne girdiğinizde varsayılan tema olan subSilver klasörünü göreceksiniz, bu klasörün yanına yeni yüklediğiniz subGreen temasını klasör şeklinde atın.
buraya kadar anlamadım bundan sonrasını yaparımda yani bu ftp den template klasörüne nasıl giriyoruz...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB dosyalarının olduğu dizinde templates klasörü var.O klasörün içerisinde subSilver klasörü var.
kotila
Kayıtlı Kullanıcı

Re: tema yardım

Mesaj gönderen kotila »

Tamam ama ekle seçeneğini tıkladığım zaman yüklemiş olduğum tema çıkmıyorki
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir