rpgBB premod Yayından Kaldırılmıştır

phpBB 2.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Echo
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Echo »

ii çok güzel bütün güzel modlar var ama bi tek güvenlik modlarını göremedim?
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

Echo yazdı:ii çok güzel bütün güzel modlar var ama bi tek güvenlik modlarını göremedim?
RPG premodu olduğu için alakalı modlar kurulmuş. Ve CBACK'in bir tane güvenlik aracı modu vardı sanırsam. :?
Kullanıcı avatarı
LazVeGaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LazVeGaz »

Echo yazdı:ii çok güzel bütün güzel modlar var ama bi tek güvenlik modlarını göremedim?

zaten var :wink: ama bu modun gelişmedi durdu galiba
Serhan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Serhan »

ben bu modu nasıl kurcam hata veriyor ya bu off canımı sıktı hiçbir yerde de yok
Serhan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Serhan »

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

bu hatayı veriyor
Kullanıcı avatarı
RoyaLTurK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLTurK »

demo siten açılmıyor
Serhan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Serhan »

Ne biçim bir şey yaw koycaksanız doğru düzgün koyunyeter ama kimse yardım etmiyor.
Kullanıcı avatarı
LazVeGaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Modun gelişmesi durdu epey süredir yeni versiyon çıkmıyor ve adam destek vermiyor.Bendemi böyle bir premod kursam acaba
Kullanıcı avatarı
LazVeGaz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Modun gelişmesi durdu epey süredir yeni versiyon çıkmıyor ve adam destek vermiyor.Bendemi böyle bir premod kursam acaba
HaYaL-eT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen HaYaL-eT »

Bu premodu yaptıktan sonra uzun süre desteğini verdim. Ama ondan sonra gelişmesini durdurduğumu her yerde söyledim. Kimseyi kurması için zorlamadım ama ilk mesajı düzenleyip silmem gerekirdi.

Premod için bir sürü tepki aldım. Çoğu kişi "biz o kadar uğraşıp modları kuruyoruz. rpg sitesi yapıyoruz. birileri de çıkıp bunu indirip hazırdan rpg sitesi yapıyor." dediler. Premodların amacı budur ama rpg için olunca neresi ters geliyor anlamadım.

Neyse uzun zaman önce yapmam gerekeni yaptım ve indirme linklerini sildim.

Ayrıca temin ederim ki MSN yardımım olmamasına rağmen beni MSNye ekleyen herkese yardım ettim ki premodun gelişmesini durdurdum. Bu yüzden linkler eskidi ve öldü.

Yeni versiyonu yapmayı düşünüyorum ama şu an değil. %100 destek sağlayabildiğim zaman. Teşekkürler herkese.
Lütfen MSNden ve özelden yardım istemeyin..
Kilitli

“2.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir