Nasıl Bir Hosting Paketi Önerirsiniz ?

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Nasıl Bir Hosting Paketi Önerirsiniz ?

Mesaj gönderen blizzard »

Arkadaşalar ben ücretsiz hosttan ücretli bir hosta geçmek istiyorum ve bütceme uygun olarak buldugum hosting paketinin özellikleri :

-100 mb alan
-6 gb aylık transfer
-5 adet e-mail
-1 adet toplam alan büyüklüğünde msql veritabanı
-yıllık 60 ytl

İlk zamanlarda fazla üye olmayacağını düşünüyorum. Bu yüzden başlangıç için bu hosting paketi iyimi diye size danışmak istedim.
Veya sizin önerdiğiniz bir paket varmı ?

(Not:site içinde arama yaptım :))
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

bence
bi rodosweb.com agöz at hemn fyat hemde özllkle olarak hemde hzimet hemde tr server bulundurma olarak çok daha ii
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bence yazdığın özelliklere göre fiyat fazla. daha uygunları var. hostbul.net adresine bi bak orada bisürü host adresleri ve yorumlar var yorumlar belki yardımcı olur.
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

server a türkiyede olanlara daha ii bak gerçi fiyatalrı çok yüksektr onn için önerdiğime bir göz at
fatihbaz

Mesaj gönderen fatihbaz »

bu fiyat verdiginiz özelliklere göre pahalı.rastgele biyerden host alınmaz.şahsen tanık olmuş biriyim bu olaya :D özellikle trafik fiyatlara çok düşük zaten.1gb trafigin size maliyeti 1ytl.bu yüzden trafigi çogaltmanız iyi olur.ayrıca hostbul.net e bakmanızı önermem.çünkü orası tamamen saçmalık.ben kaçkez yaşadım ve yaşayanları gördüm.yorumların geneli yalan.benim host almadıgım ama sahibiyle samimi oldugum hostlar var.adamlar gel şuraya biraz yorum yaz diyor.biçok arkadaşım oraya yorum yazma karşılıgı host firmasından indirim alıyor.yani iyice araştırın derim size.özellikle webmaster sitelerinden bakın,işi ustalarına bırakın yani.şuan piyasada dolandırıcı çok,dikkat edin ;)
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen megaplatform »

fatihbaz sana bu konuda katılıyorum hatta benim hosting aldıgım yer benim iznim olmadan benim adıma yazı yazmıştı hosbulnet saçmalık kötü yorumları anında değiştiriyolar oralara kanıpta birşey yapmayın bence :wink:
fatihbaz

evet bende hem yaşadım hem yaşayan arkadaşlarım var.bu arada hostun adresini alabilirmiyim?uzun zamandır hostlarla ahbap olduk zaten :D

not : verdiginiz özelliklere benim host 20 ytl dedi yıllık....hatta

150 mb alan 8 gb band 20 adet mysql 20 adet 8 subdomain

yarına kadar 25 ytl....yarından sonra degişiyor fiyatlar.
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bu verdiğim fiyatlar hostcini.com dan alındı...
fatihbaz

hostcini büyük bi firmadır,fiyatlarını bilmiyordum ama tanınmış ünlü bi firma....ama söyledigim gibi fiyarlar bence piyasının üzerinde.aynı özellikleri benim host firmasına sordum yıllık 20 ytl dedi.normalde de olsa olsa 30 derler diger yerler.ama aradaki fiyat farkı çok fazla.tabiki alacak olan sizsiniz...açıkcası ben dakikhost sandım bu fiyatları veren.onlardan uzak durun diyecektim.adamlar piyasayı birbirine kattı :D
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Önerilerin için sagol :)
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

sana heöen yazıyım özekkelrni ve fiyatını

500mb alan
20gb trafik
cpanel
sınırsız mail
%99,9 uptime
sınırsız subdomain
sınırsız mysql veritanabı
sınırsız ftp
ve herşeyden önemlisi SERVER TÜRKİYEDE buda inanılmaz bir hız demek ve sorunsuz çalışması demek
fiyatıda yıllık 50ytl

bu en yüksğei bunun 250mb ve 100mb olanlarıda var onalrın fiyatları 35ytl ile 20ytl tarfiklernde değişio diğer tüm özellkler standart

bir göz at http://www.rodosweb.com
Kullanıcı avatarı
blizzard
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Rodosweb'in destek msn ini ekledim ama hiç çvrimiçi olmadı bu yüzden güzvensiz oldugunu düşündüm...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

msn den destekleri yok gibi onu göstermelikmi koymuşlar bende bilmiyorum ama normal destek bölümünden teknik destek kısmından normal mesaj yoluyla sorulan sorulara çabuk cevap veriyorlar.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Arkadaşlar kusura bakmayın ama neye göre ucuz neye göre pahalı...

Ciddi Hosting firmaları tarafından hosting fiyatları sadece alan veya bw e göre hesaplanmıyor,

Yurt dışından aylık 70$ da sunucu kiralanabiliyor 700$'da, son günlerde işi bilmeyen bir sürü hosting firması türedi, DC'lerden ucuz sunucular kiralayıp bunları host etmeye çalışıyorlar ve çok ucuz fiyatlara yer satıyorlar, bir süre sonra araki bulasın, sorun çıksa DC ya ticket açacak ne zaman düzeltirse ozaman düzelecek,

Sunucuda anlık online'lar artınca makina yürümez olacak ve size siteniz çok işlemci gücü harcıyor düzeltmezseniz kapatmak zorunda kalacağız diye yazacaklar, zaten sözleşmede şlemci kullanımıyla alakalı bir madde mutlaka vardır.

Bence Hosting kiralamadan önce fiyata değil o sunucuda bulunan sitelerde bir gezinin sayfa açılma zamanlarına bakın, desteklerini sorun çünkü baştan sizin sitenizin çok ziyaretcisi olamıyabilir ama sunucudaki diğer sitelerin olabilir sonra sorun yaşamayın.
canx
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen canx »

arkadaşım sana 100mb alan 10gb bandwith ve 99 tane email 99 tane subdomain cpanel fantastico ve 1 tanede domain 30 ytl ve her türlü destek ve yardım msn im laxons@hotmail.com

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir