phpBB 2.0.22 Çıktı (2.0.21'den 2.0.22'ye değişecek dosyalar)

Yeni çıkan phpBB 2.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 2.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
Kullanıcı avatarı
selcuk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

gitti

Mesaj gönderen selcuk »

sonunda site gitti yeniden sildim hepsini upload ettim ama artık site açılmıyo bile http://selcuk.kayyo.com nasıl düzelecek bu durum?
MATEMATİK MATEMATİKÇİLER İÇİN YAZILIR..

phpBB TURKEY php de tek adres...
Diego
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Diego »

Bu geçersiz oturum hatası benden çıktı benim forumumda hızlı cevap filan yok çözebilenler varsa yardım edebilirler mi
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kartal23 »

Arkadaşlar güncellemeyi yaptım. Yönetim panelinde son sürümü kullanıyorsunuz yazıyo. Buraya kadar çok güzel fakat Özel Mesaj atamıyorum kimseye aşağıdaki uyarıyı veriyo...

Geçersiz Oturum. Lütfen Formu Yeniden Gönderin.

Birde forumda cevap yazıp gönder butonuna tıklayınca 3 saniye sonra kendini yeniliyor ve foruma dönüyordu. Bu otomatik sistemde çalışmıyor.

Neden kaynaklanıyor? Bilen varmı?
http://www.boraboy.net

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
Kullanıcı avatarı
tamly
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen tamly »

Kod: Tümünü seç

Fatal error: Call to undefined function: validate_email() in /home/forumsdu/public_html/includes/usercp_register.php on line 515
Böyle bir hata veriyor. ve 515. satır da altta. acaba nerde sorun var ben burda bi değişiklik yapmadım kurulumda sonradan bu hata çıktı?

Kod: Tümünü seç

515		$result = validate_email($email);
516		if ( $result['error'] )
517		{
Kullanıcı avatarı
karacaayt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen karacaayt »

Arkadaşlar ben güncelleme yapmak için veri tabanını yedekliyip forumu sildim tekrar yükledim ve veritabanı ekle dedim mesajlar geldi ama üyeler yok ve bende kayıtlı degil gözüküyorum bu nedenle yönetim paneline giremiyorum lütfen yardımcı olun
Kullanıcı avatarı
_lokman_
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yardmm

Mesaj gönderen _lokman_ »

yaw arkadaşlar bendemı bı esıklık var yoksa bılmedıgım seylermı var bu kodları nereye yazıyorsun o klasor dedıklerınz nerde ?? ben ücretsiz aldım ücretlısi demı var ordan mı almam lazım alanı ?? cevplarınızı beklıyorum şimdiden teşkler .... kendımden utnaıyorum bu sorular için : :oops: lütfen gülmeyin
Kullanıcı avatarı
karacaayt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: yardmm

Mesaj gönderen karacaayt »

_lokman_ yazdı:yaw arkadaşlar bendemı bı esıklık var yoksa bılmedıgım seylermı var bu kodları nereye yazıyorsun o klasor dedıklerınz nerde ?? ben ücretsiz aldım ücretlısi demı var ordan mı almam lazım alanı ?? cevplarınızı beklıyorum şimdiden teşkler .... kendımden utnaıyorum bu sorular için : :oops: lütfen gülmeyin
kardeş sen formu kurarken bu sitenen dosyaları indirib ftp ye atma gibi bi iştem yaptıysan bu bassadilen kod ve klasörler o dosyaların içinde ama eger böyle bişey yapmayıp bi siteden adını soyadını vb şeyleri yazıp forum kurduysan bu dosya ve klasörlere zaten ulaşamazsın
zirve
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zirve »

üye olurkende

geçersiz oturum diyor.düne kadar sorun yoktu ama bugün sorun var.hep yapmıyor bazen yapıyor.bazen sayfa görüntülenmiyor diyo.

hangi fixleri uyguluyucam.hızlı cevap var onda bir sorun yok
zirve
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zirve »

beyler;

güncelledim;
hotmail adreslerine üye olamıyorum.mynet gibi adreslere.üye oluyor. ne yapacam
zirve
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zirve »

arkaadaslar ayın 25 inde güncelledim.6 gün sorunsuz çalıştı.hiçbir değişiklik yapmadım.simdi nasıl hotmail e felan kullanarak üye olurken hata verir.son hotmail üyesi 31 Aralık.acp de sorun yok.
delican54
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

GUNCELLEME

Mesaj gönderen delican54 »

Arkadaşlar benım bir forumum var portal deyil yani ve bu forumu bana başka bii açtı her şeyi ayarladı ve adminligi bana verdi. şimdi ben bu 2.0.22 sürümünü nasıl yüklğcem onu bilmiyorum bilgim hiç yok yani anlıcanızz bir sürü kodlar verilmiş nereye eklicem nerden gircem nereyi tıklıcam onu bilmiyorum acaba diyorumki bana bir iyilik yapıp camstudio programına benzer bir progla bana nasıl yapıldıgını anlatabilrmisiniz yani kendi forumunuzda yapıcaksınız o sıradada cam studio programı sizin yaptıklarınızı kaydedicek video şeklinde sora ben onu izliyip yapılması gerekenleri yaparım yoksa benim işim zor yardımlarınızız beklıyorum

not:forumum ücretli forumdur saten kişi kartımda forumun ismi var daha yeni açıldı
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: GUNCELLEME

Mesaj gönderen Dn_35 »

delican54 yazdı:Arkadaşlar benım bir forumum var portal deyil yani ve bu forumu bana başka bii açtı her şeyi ayarladı ve adminligi bana verdi. şimdi ben bu 2.0.22 sürümünü nasıl yüklğcem onu bilmiyorum bilgim hiç yok yani anlıcanızz bir sürü kodlar verilmiş nereye eklicem nerden gircem nereyi tıklıcam onu bilmiyorum acaba diyorumki bana bir iyilik yapıp camstudio programına benzer bir progla bana nasıl yapıldıgını anlatabilrmisiniz yani kendi forumunuzda yapıcaksınız o sıradada cam studio programı sizin yaptıklarınızı kaydedicek video şeklinde sora ben onu izliyip yapılması gerekenleri yaparım yoksa benim işim zor yardımlarınızız beklıyorum

not:forumum ücretli forumdur saten kişi kartımda forumun ismi var daha yeni açıldı
1 - kırmızı yazman soruna çabuk cevap alacağın manasına gelmez aksine hoş olmayan bir mesajın olur.

2 - kimse zaman ayırıp adım adım anlatamaz

3- bilmiyorsan MOD Kurulum Makalesini güzelce bir okursan hiçte zor olmadığını göreceksin.
delican54
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen delican54 »

tesekkurler ama haksız buldugum bır nokta var kırmızı yazmama nıe takıldın ben her forumda kırmızı yazarım uzun yazılarımıı ve bundan zevk alıyorum kırmızı yazmak yasaksa nıoe koymuslar o saman onuda anlamadım nese yınede tesekkurler daha yenı oldugum ıcın bazı bolumlerı ınceledım bulamadım verdıgın yere bakıcam
Kullanıcı avatarı
caglar_1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen caglar_1903 »

caglar_1903 yazdı:arkadaşlar bişey sorucam bu kadar mod kurmak için uğraşana kadar forumun yedeğini alsak sql yedeği ile birlikte ve 22 versiyonu tekrar kursak olmazmı sql yedeği ile üye ve mesajları takrar kullanabilirmiyim???
arkadaşlar net bir cevap gelmedi soruma ???? :(
Kullanıcı avatarı
caglar_1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen caglar_1903 »

Yüklemeniz şu anda güncel, kullandığınız phpBB sürümü için herhangi bir güncelleme yok.

31 aralık 2006 da kırmızı ile güncellenmesi gerektiğini yazıyordu...
Kilitli

“2.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir