Site Doming Ayarları

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
srocan1
Kayıtlı Kullanıcı

Site Doming Ayarları

Mesaj gönderen srocan1 »

Arkadaşlar Bakın Bu Videoda Ne Yaptığımı Gösteriyorum Yardım Ederseniz Sevinirim ve Videoyu Tam Ekran veya hd Seyretmenizi Terçih Ederim.
Video Sayfası : http://www.youtube.com/watch?v=I2vLbvBHjtc
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Site Doming Ayarları

Mesaj gönderen pikachu »

ilk önce o yazdığın alanadını ve host alman lazım, ardından bu localde yaptığın sitenin yedeğini alman lazınm ve o hosta yüklemen lazım. sonra o ayarları kısmına gelirsin.
srocan1
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen srocan1 »

Host Alım sitesi ve Hosta Yükleme Bilgilerinide Verebilirsen Sevinirim
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

google dan arat:
host alanadı (domain) vs. bak fiyatlara özelliklere, bir çok paket seçeneği sunuyorlar sonuçta.
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zafer715 »

localde calışıpta bu soruyu sorman biraz tuhaf ayrica bi onceki konuyu kilitlemişler bak. sen şimdi host aldigin zaman daha cok problemle karşılasacaksin ve bi dunya soru soracaksin. oncelikle phpbb ile ilgili makalaleri oku daha sonra bu konuda yeterli bilgiye sahip degil isen kendin kurulum yapma hostu aldigin firmaya kurulum yaptir. dosya yoneticisi olarak filezillayi oneririm. hem kullanimi kolay hemde hızli veri transferi yapiyor. config dosyasinin ayarini 444 yapi klasorlerinkini 755( images ve upload kalasoru 777 onun da icine index dosyasi atki dizinleri listelemesin adrese erişimde) dosyalarida 644 yap. bunlari bi koşeye not et. yedek almadan kesinlikle mod kurmaya kalkma. kuracagin modu once localhost ta dene. daha sonra ftp de uygulamaya geç. mod kurulumunda degiştirecegin dosyalari bi orjinal bide degişmis adli klasorun içine kopyala. değişmiştekileri değiştir. ve ftp ye sorun olursa geri orjinaldekileri ftp ye atip geri donuşum yapabilirsin. Seo gibi buyuk bileşenleri kendi basina kurmaya calışma mutlaka birinden yardim alarak yapmaya çalış. ufacik ayar bozuklugunda siteye erişemezsin. yedek almayida sakin unutma. aldigin host sana cpanel sunuyorsa cpanelden yedekleme sihirbazindan tam yedek alman çok iyi olacaktir.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir