forumdan anasayfaya güncellenen konu

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
black devil

forumdan anasayfaya güncellenen konu

Mesaj gönderen black devil »

öncelikle herkse slm

portalı iptal edip

foruma açılış sayfası eklemek istiyorum

http://www.pctutkunu.net bu portaldaki son haberler ile ilgi kodu manşethaber yapıp yaptığım anasayfaya koymak istiyorum

peki portaldaki bu kodu hangi dosya içinde bulabilirim biraz inceledim fakat pek ablamadım.

Daha açıklıyıcı olrak forumdan anasayfaya devamlı olrak güncellenecek bir kod lazım
o_f_t
Kayıtlı Kullanıcı

Re: forumdan anasayfaya güncellenen konu

Mesaj gönderen o_f_t »

black devil

http://www.volkanatabey.com/volkan/
böyle bir şey yapmak istiyorum otomatik kendi güncelliyecek şekilde bunun içinde portaldaki kodları kullana bilirmiyiz.
o_f_t
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen o_f_t »

haber rss yapmak istiyorsun sanırım.Bir haber sitesinin rss'sini kullanabilirsin.Bende bu türde bir şey eklicem foruma yaparsam anlatırım
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

black devil

satcell yazdı:viewtopic.php?t=17928
buradi mod otomatik güncelleniyormu yoksa manuelmi bir bilgin var

son mesaj 2010 yılında yazılımış oraya yazsam konu hortlıyacak
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

black devil yazdı:

oradaki slayt_show.zip olan dosyadaki mod resimleri slayt şekilde otomatik olarak gösteriyor.resim linklerini ve yazıları o dosya içindeki slayt.html manuel olarak eklemek gerekiyor.
black devil

satcell yazdı:
black devil yazdı:

oradaki slayt_show.zip olan dosyadaki mod resimleri slayt şekilde otomatik olarak gösteriyor.resim linklerini ve yazıları o dosya içindeki slayt.html manuel olarak eklemek gerekiyor.

tamam tşk benim dediğim içeriğin devamlı olrak güncellenmesi ile ilgiliydi gösterim ile değil

indirip deniyecez artık sağolasın
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir