Anasayfa'da Duyuru Görünümü

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Klp
Kayıtlı Kullanıcı

Anasayfa'da Duyuru Görünümü

Mesaj gönderen Klp »

Selamlar,

Sitede aradım ama eski bir konudan başka güncel böyle bir mod bulamadım. Sitemde alttaki resimde görüldüğü gibi anasayfada duyuru yapmak istiyorum. Bunun için modmu bbcode mu isteniyor bilemiyorum.
3.0.10 kullanıyorum acaba güncel bir bilgi varmı elinizde bu konu hakkında?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
muh4mmet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Anasayfa'da Duyuru Görünümü

Mesaj gönderen muh4mmet »

index body e css ve html eklemesi yaparak yapabilirsiniz ;)
Klp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Klp »

teşekkürler mesajınız için ama ucu açık bi cevap oldu, indexbody'e hangi kodları eklemem lazım acaba?
Acemiyim daha kusuruma bakmazsanız
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

acp announcement center diye bir mod olması lazım, localde bi dene çalışırsa forumuna kurarsın, artık geliştiriliyormu bilmiyorum. YKPden duyuru falan ekleyebiliyordun, üyelere farklı yazı, misafirlere farklı yazı gösterme opsiyonu vardı yani.BBCode ve ifade gülücük kullanmaya izin veriyordu.
Klp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Klp »

Deneyip sonucu paylaşıcam
Klp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Klp »

pikachu yazdı:acp announcement center diye bir mod olması lazım, localde bi dene çalışırsa forumuna kurarsın, artık geliştiriliyormu bilmiyorum. YKPden duyuru falan ekleyebiliyordun, üyelere farklı yazı, misafirlere farklı yazı gösterme opsiyonu vardı yani.BBCode ve ifade gülücük kullanmaya izin veriyordu.
1.2.5 sürümünü kurdum ve istediğim gibi oldu. Teşekkürler yardımınız için.

Son bir sorum daha var eğer bu modu kullanıyorsanız? Kelime içine nasıl link atayabilirim acaba?
Mesela kayıt için tıklayınız yazıcam. Tıklayınız kelimesinin içine kayıt linkini atıcam. Bunu nasıl yapabilirim?
Klp
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Klp »

Tamam bu sorunumuda çözdüm. [url=link] şeklinde yazmam gerekiyormuş
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bbcode kabul ediyordu yanlış hatırlamıyorsam

Kod: Tümünü seç

Kayıt için [url=HTTP://www.phpbb.com]TIKLAYIN[/url]
şeklinde yazarsan tabi phpbb.com olan yeri kayıt sayfasının adresiyle değiştir.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 1 misafir