Logo ve site adı değiştirme

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
CemeX
Kayıtlı Kullanıcı

Logo ve site adı değiştirme

Mesaj gönderen CemeX »

phpBB3'te site isminiz yazan yerı ve logoyu degıstırmeyı bulamadım. Destek atarmısınız bana? Ayrıca avatar yukleme kısmında her seyı ayarladım ama sanırım yanlıslık var. Yukleniyor diyor, bir muddet beklıyor, sonra sayfa hata verıyor.
En son ESQARE tarafından 14.11.2012, 01:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: Konu başlığı ve mesaj kurallara uygun olarak düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: php 3

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Sitenizin Yönetim Kontrol Paneli'ni tek tek gezmenizi öneririm. Tek tek gezdiğinizde her şeyi kolaylıkla yapabileceğinizi farkedeceksiniz.

Bu arada ne tür hata veriyor bilemiyorum ama CHMOD ayarlarını kontrol etmelisiniz. Şayet CHMOD ayarlarını yapmışsanız lütfen hatanın resmini çekiniz ve bize gösteriniz.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: php 3

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Logo ve site adı değiştirme

Mesaj gönderen migo58 »

Arkadaslar bu sorunu cozemedim lutfen yardimci olabilir misiniz bana ?
Subsilver2 kullanıyorum ve logo kisminin sag yaninda yer alan site adi kismi ve rengi beni cok rahatsiz ediyor..
Admin panelinden site adini siliyorum ama o gri alan kaybolmuyor..
İstedigim ya o gri rengi beyaza cevirebilmek yada o alani komple kaldirip boydan boya bir logo ekleyebilmek
Lutfen yardimci olun asagiya goruntuyu atacagim. Logonun etrafindaki gri tabakadan bahsediyorum...
Dosya ekleri
image.jpg
image.jpg
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Logo ve site adı değiştirme

Mesaj gönderen migo58 »

buldum arkadaşlar overal header'in içinde şu kodları kaldırınca orası siliniyor...

Kod: Tümünü seç

<div id="logodesc">
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 0 misafir