Eklenti limitini arttırma?

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
s60doctor
Kayıtlı Kullanıcı

Eklenti limitini arttırma?

Mesaj gönderen s60doctor »

Arkadaşlar merhaba 1000MB boyutunda alana sahip bir hosting aldım ve ilgili kurulumları yaptım. Site şu an için istediğim gibi gidiyor. Lakin uydu alıcılarına ait yazılımları paylaştığımdan dolayı eklenti sınırı 2MB'dan fazlasına izin vermiyor. Benim dosyalarım maksimum 16MB. Forumda bir konu buldum denedim ama olmadı.
Upload sitelerinin linklerini de vermek istemiyorum. Kendi hostingimi kullanabileceğim başka bir yöntem ya da eklenti limitini arttırabileceğim çalışan bir yöntem var mı?

Bir de arkadaşlar

Kod: Tümünü seç

[url=http://www.phpbb.com]Link to phpBB.com[/url]
bu kodun tam bbcode'unu alabilir miyim. HTML ile birlikte olanı varsa. Forum genel anlamda çok yardımcı oldu. Birçok işimi hallettim ama bu sorularıma yanıt bulamadım.

Birde arkadaşlar v3.0.11 kurulu. v3.0.12 ye geçersem muhtemelen yaptığım değişiklikler gidecek değil mi? renklerde değişiklikler yaptım, alt konuları alt alta göstermesi için ucp de değişiklik yaptım. youtube bbcode'u ekledim. v3.0.12 ye geçmemenin bir zararı olur mu?

Şimdiden herkese teşekkürler.
s60doctor
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Eklenti limitini arttırma? Ve [url= yerleştirme +v3.0.12

yok mu cevaplayacak kimse?
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Arkadaşım soruların o kadar çok ve uzun ki hangi birine cevap vereceğini şaşırıyor insan 2 kere rastgeldim baştan sona okuyamadım ben bile. En iyisi sen sorunu editle ve her sorun için ayrı ayrı başlıklar aç. Benden tavsiye acele de etme yavaş yavaş olur bu işler. Yardım edecek olan eder ama insanlar kendini baskı altında hissederse bakmadan geçer yoksa. Kolay gelsin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 530
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Yönetim Paneli>Mesajlaşma>Eklentiler>Eklenti ayarları

Toplam eklenti kotası:
Mesaj panosunun tümü için eklentilere ayrılan en fazla sürücü alanı, sınırsız olması için 0 yazın.

En yüksek dosya boyutu:
Her bir dosyanın en yüksek boyutu. Eğer bu değer 0 olursa, gönderilebilir dosya boyutu sadece PHP ayarlarınız tarafından sınırlanır.

Mesajlaşmada en yüksek dosya boyutu:
Bir özel mesaj eklentisinde her bir dosyanın en yüksek boyutu, 0 ile sınırsız olur.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
s60doctor
Kayıtlı Kullanıcı

Tesekkurler arkadaslar. Deneyecegim.
Konuyuda duzenleyecegim.
Kullanıcı avatarı
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen korayaksu61 »

SüKûT yazdı:Yönetim Paneli>Mesajlaşma>Eklentiler>Eklenti ayarları

Toplam eklenti kotası:
Mesaj panosunun tümü için eklentilere ayrılan en fazla sürücü alanı, sınırsız olması için 0 yazın.

En yüksek dosya boyutu:
Her bir dosyanın en yüksek boyutu. Eğer bu değer 0 olursa, gönderilebilir dosya boyutu sadece PHP ayarlarınız tarafından sınırlanır.

Mesajlaşmada en yüksek dosya boyutu:
Bir özel mesaj eklentisinde her bir dosyanın en yüksek boyutu, 0 ile sınırsız olur.
Ben bunu denedim ama firefox tarayıcım hata verdi. 700 Mb'lık bir dosya yüklemeye kalkıştım ama olmadı. :roll:
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

@korayaksu61 Hosting tarafından sınırlanmış olabilir. 700 MB az değil.

1. Alan gerekir
2. Traffik gerekir

bunlar sorun değilse, ftp üzere eklemenizi tavsiye ederim. Daha sonra Link verebilirsiniz.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
korayaksu61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Eklenti limitini arttırma?

Mesaj gönderen korayaksu61 »

Tamam arkadaşım ben cevabımı çoktan aldım zaten verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. :wink:
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir