Adsense Politika İhlali

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
og-soulja
Kayıtlı Kullanıcı

Adsense Politika İhlali

Mesaj gönderen og-soulja »

Merhaba arkadaşlar,
Bu Google Adsense olaylarına yeni girdim ve bu 3. ayım olacak. Yakın zamanda bir politika ihlal yazısı aldım ve bu ihlal login.php dosyası ile alakalı. Detaylar ise aşağıdaki gibidir:

Değerli Envanter: İçerik yok
Eski inceleme sonuçları
Politikaya uygun değil, 16 Nis 2020

Neler oluyor?
Düzeltmeniz gereken bazı politika ihlali sorunları bulundu.

Yapmanız gerekenler
1. Seçenek
Sayfanızın politikalarımıza uygun olmasını sağladıktan sonra inceleme isteyerek reklam sunma özelliğini eksiksiz şekilde yeniden kullanmaya başlayın

Tüm ihlalleri giderin
Reklam kodunu koru
İnceleme isteğinde bulunun
İncelemeler genellikle bir hafta içinde sonuçlansa da bazı durumlarda daha uzun sürebilir.

2. Seçenek
Reklam sunumu isteklerini durdur

Otomatik reklamlar için:

Yeni bir URL grubu oluşturun
Reklam gösterilmesini istemediğiniz sayfayı seçin veya ekleyin
Tüm reklam biçimlerini kapatın
İnceleme istemeyin. İhlal, 7-10 gün içinde Politika merkezinden kaldırılacaktır.

Login sayfası olduğu için içerikle ilgili nasıl bir beklenti var anlamadım. İlgili sayfadan reklam kodlarını da kaldırmama rağmen ikinci kez ihlal yazısı geldi. Ne yapmamı önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Reklam birimleri için:

İnceleme istemeyin. Reklam birimi kodunun tamamını sayfadan kaldırın. İhlal 7-10 gün içinde Politika merkezinden kaldırılacaktır.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir