Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik ilkesi sorunu

phpBB 3.3.x sürümlerinin çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen Eklentiler ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
mustafasaaan
Kayıtlı Kullanıcı

Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik ilkesi sorunu

Mesaj gönderen mustafasaaan »

forumda araştırma yaptım ve bir konu buldum ROOT/public_html/language/tr/ucp.php uzantısı kullandım ve ucp.php içerisinden TERMS_OF_USE_CONTENT ile PRIVACY_POLICY yi değiştirdim fakat kayıt sayfası ile giriş sayfası na ulaşamıyorum hatta kurallar ve gizlilik sayfalarıda gidiyor yardım edebilir misiniz?
mustafasaaan
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik ilkesi sorunu

Mesaj gönderen mustafasaaan »

Arkadaşlar sorunu çözdüm şu şekilde yaptım belki sorunu yaşayanlar olur anlatayım işinize yarasın konu

1. adım;
https://github.com/phpbb-de/phpbb-ext-tou bu linkteki dosyayı .zip şeklinde indirin

2. adım;
FTP uygulamanızdan (FileZilla vb.) /public_html/ext uzantısına gidin ve ext bin içine bir klasör oluşturun (klasörün adı : phpbbde) sonrasında bu oluşturduğunuz klasörün içine 1 tane daha klasör oluşturun (Klasörün adı : tou)

3. adım;
oluşturduğunuz tou klasörünün içine indirdiğiniz zip dosyasının içindekileri komple atın

4.adım;
FTP de işimiz bitti YKP ye girin ve eklentilerden eklentiyi etkinleştirin

5.adım;
EKLENTİLER sayfası altında en aşağıda solda çıkacak karşınıza privacy policy (Gizlilik politikası) ve terms of use (bir nevi kurallar) buradaki kısımdan seçin ve kutucuğa yazın

6.adım ;
settings e girin ve çıkan ekrandan gizlilik politikası ile ters of use yi etkinleştirin

artık oldu arkadaşlar kolay gelsin iyi forumlar. :)
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik ilkesi sorunu

Mesaj gönderen ESQARE »

Teşekkür ederiz, çözümü de yazdığınız için. emeğinize sağlık
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir