phpBB Kurulumu (Kendi hostunuzda)

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
number?
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen number? »

Evet, paralel olarak çözüm bulmaya çalışıyorum. Şimdi vit hosting' den gelen yanıtta bilgilerimi vermem dahilinde kurulumu kendileri yapacaklarını belirttiler. Bende ftp bilgilerimi aktardım. Yardımlaırınız için teşekkür ederim.
number?
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen number? »

İngilizce kurulum yapılmış phpbb forumu türkçeleştire bilirmiyim?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

evet türkçe dil dosyalarını indir, gerekli yerlere ftpden gönder, sonra profilinden ve yönetimden dili türkçe olarak değikştir.
number?
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen number? »

pikachu yazdı:evet türkçe dil dosyalarını indir, gerekli yerlere ftpden gönder, sonra profilinden ve yönetimden dili türkçe olarak değikştir.
Teşekkürler üstat.
mehmet123
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

lütfen yardım!!!!!!!

Mesaj gönderen mehmet123 »

arkadaslar merhaba uzun zamandır phpbb kurulumlarını okudum ve uyguladım kendi pc' mde local host kurdum yaptm ancak şimdi plus yükledim(1.53) ve bunu yüklememin sebebi albüm bölümünün olması ancak ne albüm yükleyebiliyorum nede baska bir şey iiii çalışmıyor sizden isteğim plus olmadan yani phpbb2 2.21 yüklesem buna foto albüm bölümü oluşturabilirmiyim yada plus da bu sorunu nasıl çözerim ayrıca plus da session.php nin 31. satırını silmeden kullanamadım bu sebeple de sildim bunu bilmenizde fayda olur sanırım tşkler
gelişmek lazım!!!
mehmet123
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yanii

ben siteme bir forum oluşturrmam lazım ve foto albüm kısmı bunlarında ikisini birden nasıl yaparım ve bildiğim kadarıyla phpbb2 ler ücretsiz yani kullanmamda sakınca yok?? plus da albüm bölümü çok ii düşünülmüş herşey ii yani albümleri çok ii katagoriye ayıracak ama bir türlü ççalışmadı hoş bir çok bölümü hatalı mesela yönetici paneline girmek çook zor bana yardım edin lütfen bu işi nasıl çözerim
gelişmek lazım!!!
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

plusta direkt olarak bir sorun yok, mutlaka bir yerlerinde hata yapmışlsınızdır, plusta smartor un album modu var, isterseniz normal phpbbnin üzerine o modu kurabilirsiniz.
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Bahadır »

Arkadaşlar, ben veritabanı oluşturamadım gitti.. Lütfen bu konuda yardım edin bana.. Host free değil.. Saygılar..
Renault
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Renault »

Veritabanını kontrol panelinden oluşturabilirsin. Plesk, Cpanel gibi...
...ultrAslan...
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Bahadır »

Cpanel den, MySQL® Databases bölümünde kullanıcı adı ve parola işlemlerini yaptım. Sayfanın en altında yer alan aşağıdaki resimde görünen alana ne yazacağız? Bir de veritabanını oluışturduktan sonra; tablo eklememiz gerekiyor mu? Teşekkürler..

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Bahadır
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Bahadır »

İşlem tamamlanmıştır. Anlatımı yapan ve cevaplarından faydalandığım tüm üyelere sevgi ve saygılarımı sunuyorum..
onder
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen onder »

[quote="dj_akman"]YA http://www.siteadiniz.com/phpBB2/install/install.php bunu yapamadım bi türlü http://cf-toplist.somee.com/phpBB2/install/install.php böle girince

The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
--------------------------------------------------------------------------------quote]

kardeşim öle tabi olmaz somee.com asp destekli host verio kayyo.com dan al sende :wink:
nurhak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

asas

Mesaj gönderen nurhak »

ftp ne nereden giriliyor cewap pls....
kraldj
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kraldj »

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php:5) in /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php on line 584

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php:5) in /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php on line 586

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php:5) in /home/www/forumstar.freehostia.com/forum/includes/page_header.php on line 587

yaw biri yardım etsin bu ne demek dostlar

http://forumstar.freehostia.com/forum/
mehmet123
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

lütfen yardım ediinnn:)

herkese selamlar...arkadaslar ben bu phpbb olaylarını iyice anlamaya basladım normal kurulum mod kurulumları vs ancak kocaman bir prob ile karsı karsıyayım şimdi bir sürü forum siteleri var bende kendime deneme amaclı yaptım bir tanee ancak herkesin forumunda kendi sitelerinin bannerleri var yada sayfanın en üst tarafına istedikleri şeyleri yazıları koymuşlar burdanokuduğum kadarıyla footer we headerlerde oynama yaptım ancak bir türlü olmadı mesela sayfanın enüstünde banner ondan sonra altında forumla ilgili olanlar en alta da 5-6 tane küçük resim yanyana nasıl konulur bunu anlatabilcekmisiniz yada link verebilecekmisinz pls very thanks !!!!!!!!!
gelişmek lazım!!!
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir