rc3 yedek ki yükledim eski forum oluştu konular yok...

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
rhtgltkn
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

rc3 yedek ki yükledim eski forum oluştu konular yok...

Mesaj gönderen rhtgltkn »

merhaba arkadaşlar bu kez rc1 deki forumun yedeğinin aldın rc3 e yükledim.. forum normal eskisi gibi oldu... forum başlıkları üye sayısı mesaj adetleri falan... fakat forum başlığına tıkladığımda konlar yok..

Kod: Tümünü seç

Bu forumda hiçbir konu veya ileti mevcut değil.
çıkıyor. sorun ne olabilir... adminler modlar yardım ederseniz çok ii olur..
princefarah
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen princefarah »

evet baktım biraz manyaq iş
Chopin
Kayıtlı Kullanıcı

Re: rc3 yedek ki yükledim eski forum oluştu konular yok...

Mesaj gönderen Chopin »

Konu açılalı çok olmuş ama yazayım dedim.

Veritabanındaki posts tablosu ya hiç yüklenmemiş, ya eksik yüklenmiş.
Halledebildin mi problemini?
Drummer@Pikare
Kullanıcı avatarı
rhtgltkn
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rhtgltkn »

aslında veritabanı boyutu normalde olması gerekn boyutt acp den gördüğüm.. şöyle birşey var.. (tabi bunu localhosta aldım artık. ) yeni bir konu açtığımda bu konuya yapışış eskibir konu çıkıyor.. bende bunları bölüp ollması gereken gorum başlığına atıyorum...

db yi yeniden yükledim. yine aynı sorun konular görünmüyor. ve yine nezaman forum altında yeni bir konu açsam bu eski konulardan biri bu mesaja yapışık çıkıyor ve tekrar konuyu bölerek ilgili yerlere atmam gedrekiyor...........

db yedeklerken tam yedekleme yapıyorum.

sorun ne olabilir ki...
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

forum scriptlerinin yönetim panelinden alınan yedeğe güvenmeyin, neden derseniz sunucunun yoğun olduğu bir ana denk geldiğinde MySql ile bağlantısı kopabiliyor ve eksik yedek alabiliyor.

En güvenilir yedek MySql'dan veya phpMyAdmindenden alınan yedektir.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Chopin
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Chopin »

Benim şimdiye dek yaptığım yedeklemelerde sorun olmadı; belki benim şansım.

Belki senin yaptığın yedeklemede bu sorun oldu ama sanki forums tablosuyla posts tablosu paralel değil gibi senin. Aslında iletilerin var ama phpbb o postları forum'lara oturtamıyor. Acaba "yapı"yı mı almadı phpbb zamanında... Keşke yardım edebilsem ama bilgim yetersiz...

Kolay gelsin...
Drummer@Pikare
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir