Anasayfada Son Mesaj Başlıkları

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
kod001
Kayıtlı Kullanıcı

Anasayfada Son Mesaj Başlıkları

Mesaj gönderen kod001 »

Mod'u kurdum gayet iyi çalışıyor

Download: http://www.phpbb.com/mods/db/download/2925/
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Anasayfada Son Mesaj Başlıkları

Mesaj gönderen Dn_35 »

Bu sitenin hiç forumu yok.
:?:
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

demo olarak verilen sitede öyle yazıyor ama izinler dolayısıyladır, yani üye olsak görünür sanırsam
AkrepKral
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AkrepKral »

O zaman ne diye Demo yazıyor ki.
beyn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen beyn »

iyi de bunları nereye nasıl koycaz.
Kullanıcı avatarı
KOD222
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen KOD222 »

evet arkadaşlar biraz daha açıklayıcı bilgi koyabilirmisiniz ?
SanalMeqan
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SanalMeqan »

Siz saygı değer yönetici arkadaşlarımdan rica ediyorum, lütfen anlatımını yapabilirmisiniz ve 3.0.0 içinmidir yani ''Gold'' sürüm içinmidir ?
Saygılar...
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

arkadaşım modu indir zipten kurtar, orda install dosyası var onu aç orada hangi dosyada hangi değişikliği yapacağın yazıyor. bide içinde çıkan dosyalar var onlarıda gerekli yerlere ftp ile at. mod hangi sürümle uyumlu yazmıyor ama rc3 te denenmiş ve tüm sürümlerde çalışabilir büyük ihtimalle gibi bir açıklama var.
mehmed
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mehmed »

ben olayı anlayamadım tam olarak phpbb3 için midir bu :) bir şeyi ne kadar çok kurcalarsan o kadar çabuk bozulur :)
cizik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cizik »

Pardon yanlış görmüşüm. Teşekkürler.
carpediem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen carpediem »

yaaaa ben phpbb3 yeni başladım bende forumuma anasayfada son mesaj başlıklarını koymak isitoyum ama modun nereye kurulacağını bilmiyorum bana yardım edebilirmisiniz..... :oops:
finansmy
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen finansmy »

Neden daha açıklayıcı anlatımlar yok bizler mod kurmayı bilmiyoruz. Daha ayrıntılı açıklama istiyoruz.
Hatta bazı anlatımlar resimli olursa seviniriz
finansmy
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen finansmy »

dosyaları vermekle olmuyor indiriyoz dosyaları fakat kullanamıyoruz nereye nasıl yapıştırcaz kod eklememiz gerekiyorsa nereye hangi kod eklicez.
Kullanıcı avatarı
cgrclk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen cgrclk »

Arkadaşım ben bu indirdiğim dosyayı siteye gönderdim. http://www.siteadın.com/phpbb/lasttopics..ne olarak attıysan/install.xml buraya gir . Burada herşeyi nasıl yapacağın anlatılıyor. Fakat bende çalışmadı. Ben phpbb3 gold kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
fikrettekmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fikrettekmen »

arkadaşlar öncelikle ben de çok yeni kullanıcıyım ve hemen çok eski kullanıcı gibi gold sürüme daldım (genelde yeniler 2 yi kullansın diye bi çok sitede gördüm) ama benim diyeceğim bi cevab yazarken bütün cevapları okuyup öyle cevap yazın yukarda arkadaşlar 3 kere açıklamış yine de herkez nasıl yüklenşyor diye soruyo bu sefer aynı sayfada cevaplar çoğalıyor ve başka bi ayrıntı varmı diye bakan arkadaşlar için zor oluyo örnek olarak son mesajda yani en altta gold sürümünde çalışmıyor diye bi mesaj okudum ama o mesaja gelene kadar bir sürü nasıl kurcaz diye mesaj okudum :(
HARİTA ÜZERİNDE İL İL TÜRKİYE
AYRICA FORUMDA EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREREK PAYLAŞIM YAPMA İMKANI

http://www.megaturkiye.net
http://www.megaturkiye.net/forum
http://www.megaturkiye.net/galeri
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir