yeniyim özür dilerim

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
atsumarih
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yeniyim özür dilerim

Mesaj gönderen atsumarih »

beyler lütfen yardım edin bu işlerde daha yeniyim ama yapmayı çok istiyorum sorunum şu
size basit gelebilir ama benim şu an en büyük sorunum...

sizin bu verdiğiniz kodları ben nereye yazmalıyım ki işe yaraması için yani o kodları html kodlarını nereye yapıştıracam

zamanınızı çaldım özür dilerim ama yardım edin..şimdiden çok sağolun :oops:
Kullanıcı avatarı
caglar_1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen caglar_1903 »

ftp kullanmasını bilmen lazım dostum.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: yeniyim özür dilerim

Mesaj gönderen NEFRİT »

atsumarih yazdı:beyler lütfen yardım edin bu işlerde daha yeniyim ama yapmayı çok istiyorum sorunum şu
size basit gelebilir ama benim şu an en büyük sorunum...

sizin bu verdiğiniz kodları ben nereye yazmalıyım ki işe yaraması için yani o kodları html kodlarını nereye yapıştıracam

zamanınızı çaldım özür dilerim ama yardım edin..şimdiden çok sağolun :oops:
Bunları yapabilmen için ilk önce imzamdaki MOD KURULUM makalesini okuman lazım. 2. olarak ücretli bir siteye yada yani FTP bağlantısı yapabileceğin bir siten olması lazım. Bu değişiklikleri yapman için tek gerekli olan şey phpbb forum klasörü içne girip dosyaları not defteri ile açman ve mod lardaki kurulum işlemlerini izlemen yerelidir. Dediğim gibi mod kurulum makalerini okursan ne demek istediğimi anlayacaksın .
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dj_akman »

kardeş eğer kod ekliceksen dedikleri gibi ftp lazım ama eğer frame ekliceksen yönetim paneli>>>forum yönetimi>>>Yönetim den yeni forum yarat dediğinde ordaki açıklamaya kodları yapıştırırsan çalışır ;)

http://www.phpbbturkey.com/about1116.html bu başlıktan ücretsiz sitelere konulabilecek frameleri inceleyebilirsin bir de benden sana tavsiye kendine yeni bir forum al yeni olsun onu kullanma böle kodları ilk önce o sitede uygula çünkü her frameyi eklememelisin bazı frameler silinmio ve çok ciddi sorunlara yol açıo bir sürü emeğin boşa gider benim tavsiyem ayriyetten bir forum almandır ayrıca diğer kodlar için http://www.hazirkod.com dan alabilirsin forumda bu adres verilmişti ;)

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir