[İSTEK] Teşekkür modu

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
coskun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[İSTEK] Teşekkür modu

Mesaj gönderen coskun »

arkadaşlar Teşekkür modu gerekli yardımcı olabilir misiniz :?:
Kullanıcı avatarı
coskun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [İSTEK] Teşekkür modu

Mesaj gönderen coskun »

baktım ama download etmeye çalıştım ama olmadı birde ingilizce olduğu için sorun olacak gibi :?
sercansenay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sercansenay »

merhabalar, ben aranıza yeni katıldım..sizeden bir isteiğim var, bu teşekkür butonunun türkçesini bulmamız mümkün mü?
şimdiden teşekkürler
viper
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen viper »

bu mod ingilizce ya tükrçe foruma kurunca bi sorun çıkarmı acaba?
sercansenay
Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşım bu teşekkür modunu ne yazıkki indiremiyoruz, şu an uygun değilmiş, sitesinde öyle yazıyor...bir çare bulabilirmisiniz bu duruma? başka yerden felan bulamazmıyız bu linki? ben çok aradım ama phpbb ye uygun mudur değilmidir anlayamadığım için bir şey yapamadım...
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

sercansenay
Kayıtlı Kullanıcı

merhaba, ben sizin veridğiniz linke gidip modu indirdim. install dosyasına göre yüklemeyi de yaptım, gerekli değişiklikleri de yaptım ama en sonda hata verdi. common.php de satır bilmem kaçta hata var diye ir uyarı çıkıyor siteye giremiyorum. nedeni ne olabilir. benim sitem türkçe, bu mod ingilizce o yüzden bir hata veriyor olabilirmi? birde dil dosyası olarka bneim site türkçe dosyasını kullanıyor, bu modda düzenlemeler ingilizce dil dosyasına yapılıyor, bu nasıl olacak?
topakli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen topakli »

slm..
öncelikle dil klasörünün içindeki dil dosyasını sitenizin içndeki tr klasöründeki uygun yere atın..

sonra aşağıdakileri yapın

Kod: Tümünü seç

ALTER TABLE `phpbb3_users` CHANGE `user_thanked` `user_thanked` MEDIUMINT( 0 ) NOT NULL ,
CHANGE `user_thanked_others` `user_thanked_others` MEDIUMINT( 0 ) NOT NULL 

CREATE TABLE `phpbb_thanks` (
  `post_id` mediumint(8) NOT NULL default '0',
  `user_id` mediumint(8) NOT NULL default '0'
);

ALTER TABLE `phpbb3_users` CHANGE `user_thanked` `user_thanked` MEDIUMINT( 0 ) NOT NULL ,
CHANGE `user_thanked_others` `user_thanked_others` MEDIUMINT( 0 ) NOT NULL 
bunları phpmyadminde çalıştırın.

hata düzelecektir.
rhn_35
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rhn_35 »

Verilen teşekkürlerin silinmesini istemiyorum bunun için ne yapabilirim acaba ?
rhn_35
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rhn_35 »

emin degılım ama tesekkur mod u seo ya uyum gostermedi sanırım tesekkur butonuna tıkladıgım zaman boyle bı hata alıyorum bunun ıcın ne yapabılırım

Not Found

The requested URL /post504.html&thanks=504&to_id=58 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
captain1520
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen captain1520 »

beyler ben indirdim ve hiç birşey yapamadım hala en baştayım sıtenın her tarafını alt ust ettım verenllerde tam anlatımlı vermemışlerdı yanı kendı dılınde (anlayın) :D acab guzel bır şekılde anlatabılcek olan varmı
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

captain1520 yazdı:beyler ben indirdim ve hiç birşey yapamadım hala en baştayım sıtenın her tarafını alt ust ettım verenllerde tam anlatımlı vermemışlerdı yanı kendı dılınde (anlayın) :D acab guzel bır şekılde anlatabılcek olan varmı
evet ben inglizce anladigim halde yapamadim :lol:

cok karisik birsey daha iyi anlatan varmi acaba :?:
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
ReplaX11
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ReplaX11 »

arkadaşlar ben bunu kurdum fakat olmuyor her üye altında çıktı fakat teşekkür et diye bişey çıkmıyor sql ı ne acaba galiba ondan

sql i ne acaba veya neden böle işte resim :S

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
zeusbeyblade
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen zeusbeyblade »

Arkadaşlar bunu türkeç olarak burda anlatabilirmisiniz ?
Bul ekle gibi kodları koyarak ?
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir