[İSTEK] Teşekkür modu

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [İSTEK] Teşekkür modu

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

zeusbeyblade yazdı:Arkadaşlar bunu türkeç olarak burda anlatabilirmisiniz ?
Bul ekle gibi kodları koyarak ?

thanks.php yi ftpnize /root/ a yolalyin

removethanks.gif ve thankposts.gif /root/styles/subsilver2 - prosilver /imageset/* icine attin

PhpmyAdmin SQL

Kod: Tümünü seç

CREATE TABLE `phpbb_thanks` (
  `post_id` mediumint(8) NOT NULL default '0',
  `user_id` mediumint(8) NOT NULL default '0'
);

AC languages/tr/common.php

BUL
ALTINA EKLE

$lang = array_merge($lang, array(
	'REMOVE_THANKS'			=> 'Remove your thanks for ',
	'THANK_POST1'			=> 'Thank ',
	'THANK_POST2'			=> '\'s post',
	'THANK_TEXT_1'			=> 'The following',
	'THANK_TEXT_2'			=> 'user would like to thank',
	'THANK_TEXT_2pl'		=> 'users would like to thank',
	'THANK_GENDER_F'		=> 'for her post',
	'THANK_GENDER_M'		=> 'for his post',
	'THANK_GENDER_U'		=> 'for his or her post',
	'RECEIVED'				=> 'Received',
	'THANKS'				=> 'thanks',
	'GIVEN'					=> 'Given',
	'TP_040_UPGRADED'		=> 'Your Thank Post MOD installation has been upgraded to 0.4.0! Please refresh this page and have a nice day!',
));

Ac viewtopic.php

BUL

// Start session management     
$user->session_begin();     
$auth->acl($user->data);
ALTINA EKLE

include($phpbb_root_path . 'thanks.' . $phpEx);
BUL

if (isset($cp_row['row']) 
Öncesine EKLE

output_thanks($row['user_id']);
subsilver.xml veya prosilver.xml icindeki degisiklikleride yapin Internet explorer yada firefox ile actiginiz zaman aynen böyle anlatioyr diger mesajinizdada böyle yardim istemistiniz yardim ettim burdada yarisina yardim ettim ama herseyi hazira beklemeyin ;)

belki buttonlarida türkceden istersniz diye kendi sitem icin yaptigim buttonlarida koydum

[ resmi görüntülemek için tıklayın ][ resmi görüntülemek için tıklayın ]
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
RedStar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen RedStar »

Kurulumu çok kolay bir mod olmakla beraber problem olarak gözüken konu verilen teşekkürün silinmesini nasıl engelleyebiliriz?Yardımlarınız için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

RedStar yazdı:Kurulumu çok kolay bir mod olmakla beraber problem olarak gözüken konu verilen teşekkürün silinmesini nasıl engelleyebiliriz?Yardımlarınız için teşekkürler.
Merhaba,

Kurduğunuz teşekkür MOD'u hangisi dosya linkini verir misiniz? İncelememiz gerekir dediğinizi yapabilmemiz için. Bu başlık altında birkaç tane teşekkür modu paylaşılmış sizin ki hangisi?

Anladığım kadarıyla Teşekkür Silinmesini engellemek istiyorsunuz. Zor olmasa gerek.
RedStar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen RedStar »

VSaBaH yazdı:Merhaba,

Kurduğunuz teşekkür MOD'u hangisi dosya linkini verir misiniz? İncelememiz gerekir dediğinizi yapabilmemiz için. Bu başlık altında birkaç tane teşekkür modu paylaşılmış sizin ki hangisi?

Anladığım kadarıyla Teşekkür Silinmesini engellemek istiyorsunuz. Zor olmasa gerek.
Merhaba usta [BETA] Thank Post Mod 0.4.0 bu modu kurmustum bu modla ilgiliydi sorum.Aşağıdaki linkten indirdim.

http://home.twin.at/wolfgang/thankspostmod.zip

phpbb.com linki ise;

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=543797

Basit kurulumu olan güzel bir mod ama edilen teşekkürü teşekkür edenin geri almasına birde çözüm bulabilirsek çok iyi olacak.İlgi ve alakanız için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Birincisi forumunuza kayıt olunmuyor.
ÇÖZÜM: viewtopic.php?f=20&t=14267

Teşekkür silme fonksiyonunun kaldırılması için, ekteki dosyayı kök dizinizde bulunan thanks.php dosyası ile değiştiriniz.

Lütfen sonucu bildiriniz.
Dosya ekleri
thanks.zip
(2.54 KiB) 151 kere indirildi
RedStar
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen RedStar »

1-Forum kayıt hatasını sayenizde düzelttim teşekkürler.

2-Verdiğiniz thanks.php dosyasını veridğiniz dosya ile değistirince aşağıdaki hatayı verdi.Sag taraftaki teşekkürü kaldır olan yerdeki butona basınca bembeyaz boş sayfa çıkıyor ve herhangi bir hata mesajıda vermiyor.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir