could not find email template file (cözüldü)

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
pseidon
Kayıtlı Kullanıcı

could not find email template file (cözüldü)

Mesaj gönderen pseidon »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Bir basliga cevap yazmak istedigimde aniden üsteki hatayi vermeye basladi , simdi hangi basliga cevap yazacak olsam üstteki hata cikiyor
En son pseidon tarafından 29.10.2008, 18:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: could not find email template file

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

bu ekte olan dosyayi indirin

FTP > language/turkish/email/ buraya forum_notify.txt i attin
Dosya ekleri
forum_notify.rar
(553 Byte) 82 kere indirildi
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
pseidon
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pseidon »

ise yaramadi , ayni hata devam ediyor
pseidon
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pseidon »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

bu phpbb3 ne berbat bir forummus habire hata veriyor phpbb2 olsa 100 defa cözmüstüm

-Dil dosyalarinda hata yok , yok dedigi dosyalar yerli yerinde
-bu forumun reset özelligi yokmu , binlerce ayar butonu var ama ben default ayarlara döndürecek bir buton vs bulamadim
-Ne sacma , karisik birseymis bu :evil:
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

phpbb3 kadar kullanisli bi sürüm yok professyonelce yapilmis bi sürüm diger mybb, smf, vb basitlerine benzemiyor önbellek temizleme var onu yaptinizmi dosyayi attikdan sonra dil dosyasinin turkish yazisini tr yap belki olur ;)
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
pseidon
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pseidon »

sorunu phpbb forumlarina yazdim ve cözüldü ama garip bir sekilde :
ayni dil dosyasindan iki tane olusturdum birinin ismi tr digerininki turkish , icerikleri ayni (sanirim phpbb3 ün bir bug u), frum ayarlari ile bir ilgisi varmi bilemiyorum cünkü kurcalalamistim ,hata kendiliginden ortaya cikmisti
Kullanıcı avatarı
hetamin
Kayıtlı Kullanıcı

Re: could not find email template file (cözüldü)

Mesaj gönderen hetamin »

aynı sorunu bende yaşıyordum en başta bende bug olduğunu düşündüm. ama php kodlarda bununla ilgili bir hata çıkmayışı kafamı bir süre karıştırmıştı açıkçası. sizde de sanırım ftp de olduğu halde böyle bir dosya yok diyordu. ve bendeki hatanın nedeni aynıydı ama turkish değil english olmasıymış, EN yazdığımda normale döndü. sanırım buda phpnin bir hatası olabilme olasılığını arttırıyor..
Kullanıcı avatarı
hetamin
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hetamin »

ama ilk yüklediğimde yoktu bu sorun. localhostta da vermedi böyle bir hata. pseidon arkadaşım siz ilk yüklediğinizde oldu bu? sonradan bir anda oldu serverdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama phpnin bir açığı da olabilme ihtimali var tabiki...
pseidon
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen pseidon »

lokalde ve serverde ayni forum kurulu , lokalde hersey gayet iyi calisiyor, serverdakinde aniden ortaya cikti , birde serverda benim adminlik yetkilerim habire kisitlaniyor ve kayitlarda benden baska giris yapan yok , güvenlik ayarlarimi da herzaman kontrol ederim , phpbb3 ün bir acigi sanirim
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir