Phpbb3' e Portal kurulumu

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Lopcuk
Kayıtlı Kullanıcı

Phpbb3' e Portal kurulumu

Mesaj gönderen Lopcuk »

Arkadaşlar merhaba, benim bir sorum olacak. Ben siteme portal kurmak istiyorum ancak portal sitesinde forumunuz ana dizinde ise onu alt başlığa almanız lazım diyor. ben hhtpdocs klasöründeki herşeyi "forum" isimli bir klasör açıp orayamı taşımam lazım acaba?

eğer öyle ise benim sitemdeki bilgiler gider mi? daha önceden ana dizinde yaptığım bir hata yüzünden siteyi tekrar kurmak zorunda kalmıştım. (yedek almıştım ama genede yeniden kurulum istemisti)
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb3' e Portal kurulumu

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

portalda forum diye bi klasör acmaniza gerek yok portalda /root/ dosyasinda olanlari FTP nin ana dizine attin sizde httpdocs oluyor onun icine attin sonra install.xml dosyasindaki degisklikleri yapin son olarakta poralu kurun bukadar umarim anlatabilmisimdir... :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Raptiye
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Raptiye »

EsmerÖzcan yazdı:portalda forum diye bi klasör acmaniza gerek yok portalda /root/ dosyasinda olanlari FTP nin ana dizine attin sizde httpdocs oluyor onun icine attin sonra install.xml dosyasindaki degisklikleri yapin son olarakta poralu kurun bukadar umarim anlatabilmisimdir... :D
peki bana güzel bir portal tavsiye edermisin?

mk hariç
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Raptiye yazdı:

mk hariç
benim Portalla aram fazla ii degil öyle arastirmadan phpBB3 Portal [1.2.2] kurmustum ve güzel portalin yeni sürümü cikcak bende onu bekliyorum o portali kurcam phpbb3 icin nekadar cok nekadar degisk portallar var bilemiyorum googlede phpbb3 portal diye arama yaparsaniz belki bulursunuz istediginiz gibi bi Portal
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Raptiye
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Raptiye »

EsmerÖzcan yazdı:
Raptiye yazdı:

mk hariç
benim Portalla aram fazla ii degil öyle arastirmadan phpBB3 Portal [1.2.2] kurmustum ve güzel portalin yeni sürümü cikcak bende onu bekliyorum o portali kurcam phpbb3 icin nekadar cok nekadar degisk portallar var bilemiyorum googlede phpbb3 portal diye arama yaparsaniz belki bulursunuz istediginiz gibi bi Portal

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ramco29
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ramco29 »

Raptiye yazdı:

mk hariç
:arrow: SjpPortal 3.0.3 Ben kurdum kullanıyorum phpBB3 Portal [1.2.2] ye göre çok daha gelişmiş. YKP den bloklar oluşturup istediğimiz gibi düzenleyep, plokların izinlerini ayarlayabiliyoruz. Tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
Lopcuk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Lopcuk »

arkadaşlar kusura bakmayın teşekkürrüm gecikti iş yerinden nete giremiyorumda :(
yardımı dokunan herkese çok teşekkür ederim phpbb3 portal kurdum gayet güzel çalışıyor :)
geriye kaldı onu geliştirmek onuda araştıra araştıra yapacaz artık :)
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir