Site Haritanızdaki URL'lerin tümü aynı önceliğe sahip hatasi

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
The_Delicius
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Site Haritanızdaki URL'lerin tümü aynı önceliğe sahip hatasi

Mesaj gönderen The_Delicius »

arkadaslar google sitemap im Site Haritanızdaki URL'lerin tümü aynı önceliğe sahip. bu hatayi veriyor sitemde 3.0.2 Google Yahoo MSN Sitemap & RSS modu ve phpbb seo mod kurulu. Priority ayarlarini farkli yaptim fakat bu sorun cözülmedi hala uyari veriyor sitemap ve 50 kadar url emi eklemiyor bu yüzden. Bu sorunu nasil halledebilirim?
The_Delicius
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Site Haritanızdaki URL'lerin tümü aynı önceliğe sahip hatasi

Bu sorunla alakali yardim edecek yokmu? hala cözemedim sorunu...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

GYM sitemap'ın yapımcısı destek forumlarında ki bir mesajında bu sorunu şu şekilde düzeltebileceğinizi söylüyor:

mx_ggsitemaps/includes/ggs_functions.php dosyasını açın;

Bu kodu bulun:

Kod: Tümünü seç

$this->style_config   = array('Sitemap_tpl' => "\n\t" . '<url>' . "\n\t\t" . '<loc>%s</loc>' . "\n\t\t" . '<lastmod>%s</lastmod>' . "\n\t\t" . '<changefreq>%s</changefreq>' . "\n\t\t" . '<priority>%s</priority>' . "\n\t" . '</url>',
Bununla değiştirin:

Kod: Tümünü seç

$this->style_config   = array('Sitemap_tpl' => "\n\t" . '<url>' . "\n\t\t" . '<loc>%s</loc>' . "\n\t\t" . '<lastmod>%s</lastmod>' . "\n\t" . '</url>',
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
The_Delicius
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yok bu verdgniz eski bir sürümü o yüzden dosyalar bile yok burdada Priority silmeyi denemisler ama bu sürümde bu dosyalari bulamadim.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

priotilerin hepsini baska yapin bende de vardi bu hata hepsini dgeisik yaptim sorun kalmadi :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 0 misafir