PHPbb klasörü yardım

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

PHPbb klasörü yardım

Mesaj gönderen Kimster »

tango yardım kısmında da belirttiğim gibi hazır forum aldım ve hiçbişey yapmadım foruma (topic eklemek hariç)şimdi anladığım kadarıyla burda yazan ve kullanmakistediğim MOD ları sitem de aktif hale getirebilmem için benim bir php ana klasorune sahip olmam gerekiyor .Benim sistemim 2.17 uzerine kurulu ve 2.17 nin dosyaları bilgisayarımda yuklu değil(php ile ilgili hiçbişey yuklu değil bilgisayarımda .hep yonetim panelini kullandım ).benim bi yerden 2.17 yuklemem mi lazım yoksa tum surumlerde ortak olan ve MOD yazılımı veya başka işlemler için kullanılan genel bir PHp programına mı sahip olmam gerekiyor?eğer php 2.17 ye sahip olmam gerekiyosa bu programı nerden bulurum? (php nin sitesi de dahil pek cok yere baktım hepsinde sadece 2.18 ve 2.19 var )(kurulum aşamasında olduğum için bu topicin altına acmayı daha uygun buldum umarım doğru yere acmışımdır topici)
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Hazır ve ücretsiz forumlarda FTP desteği yoksa MOD kuramaz ve dosyaları güncelleyemezsiniz.Size ücretsiz forumu veren yer size ne izinler sunmuşsa o izinler derecesinde kısıtlısınız, daha ileri gidemezsiniz.Defalarca belirttim forumda.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

peki ben şu an elimde olan forum da FTP desteğinin olup olmadığını nasıl anlarım ?2. si FTP desteği yoksa elimdeki forumu FTP desteği olan bir foruma aktarmam mumkun mu?son olarak da yuklemeler kısmında ''Kendi hostunuzda phpBB kurma'' kısımında anlatmış olduğunuz olayda FTP varmı ? teşekkürler .
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

FTP desteği olarak demek istediğim sitenizin dosyalarını değiştirme izniniz olmasıdır.Ücretsiz forumlar bu izni vermiyor.Elinizdeki forum veritabanını yedekleyebilirseniz verileri başka tarafa taşıyabilirsiniz.Kendi hostunuzda phpBB kurulumunda ilk önce php ve mysql destekli hosting alacaksınız ancak o zaman yapabilirsiniz.Veya lycostan ücretsiz bir php hosting hesabı açabilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kimster
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kimster »

eywllh .. ama veritabanını yedeklemek için de para lazım :( neyse olsun bi yoluna bulucaz artık .. lycos işimi görür gibi yeni forumda
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir