Moderatör Kontrol Paneli Sorunu

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Moderatör Kontrol Paneli Sorunu

Mesaj gönderen Militarist »

Moderatör kontrol panelinde eklenen iletilerin onayında bir sorun var. Birden fazla ileti eklenirse, sadece birini onaylayıp geri panele döndüğümüz zaman diğer onaylanmayan iletiler görünmüyor. Çıkış yapıp tekrar girmemiz gerekiyor.

Ne yapmamız lazım acaba?
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Moderatör Kontrol Paneli Sorunu

Mesaj gönderen breathope »

Merhaba ,
phpbbturkey forumumuzda aradım ama bulamadım.o yüzden yardıma ihtiyacım var şuan.
kendi forumumda bir başlık altında bulunan ilgisiz bir kaç mesajı başka bir başlığın altına almak için daha önceden direk forumda o başlığın üst tarafında bulunan moderatör kontrol panelinden forum kontrol paneline ilerleyebiliyordum ve mesajları başka başlıklar altına birleştir yada taşı diyerek aktarabiliyordum ancak şuan forum kontrol paneli çıkmıyor ?
www.aofsosyoloji.com forum sitem.
air

Mesaj gönderen air »

merhaba,
kendinizi "global moderatörler" grubuna ekleyip bir de öyle deneyin.
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

maalesef olmadı hatta şuan aşağıdaki mesajı alıyorum.
Genel Hata
Module not accessible
Lütfen mesaj panosu yöneticisine ya da webmaster’a bildirin: aofsosyoloji@hotmail.com
air

Mesaj gönderen air »

bu hata başka bir sorunu işaret ediyor.
forum sürümünüz nedir?
forum sürümünüz güncel ise, module not access sorununu çözmek için burada bir yöntem var ama fransızca bilmiyorsanız denemenizi önermem :roll:
Kullanıcı avatarı
breathope
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

3.0.7-PL1 sürümüm bu. geçenlerde güncelledik son sürüme.. yok fransızca bilmiyorum hiç kurcalamıyım.
güzel türkçe stiller olan bir yer önerebilir misin? belki tema ile ilgili bir sorundur?
air

Mesaj gönderen air »

bu sorunun tema ile ilgili olduğunu zanttetmiyorum.
hatayı ne zaman alıyorsunuz?
moderatör kontrol paneline tıklayınca mı? forumunuza hiç mod kurdunuz mu?
mod kurulumu yapmadıysanız en temiz yöntem bu olabilir: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... #p12855567

temaya gelince: bir çok tema sitesi olmasına rağmen, size sadece phpbb onaylı temaları önerebilirim, diğerleri sorun çıkarabilir : http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style_id=59
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 1 misafir