Nasıl Bir Hosting Paketi Önerirsiniz ?

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
RefreSh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RefreSh »

http://www.alyasoft.net özel paketlerimiz hazırlanmıstır.
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

blizzard yazdı:Rodosweb'in destek msn ini ekledim ama hiç çvrimiçi olmadı bu yüzden güzvensiz oldugunu düşündüm...
o msn i kullanmıyorlar

satis@rodosweb.com u ekle

gerekli bilgeir veriyorlar öyleki host u aldıktan hemen sonra sms yolluyolar o derece profosyenel bir şirket

bende snnda geçtm rodos ama dosyalrı taşımaya üşenüorum :D

diceğim şu bi çok şriket edenedm yok böylesi

bilgi@rodosweb.com mail at hemen cevplasınlar sorularını
musetr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen musetr »

Dn_35 yazdı:Arkadaşlar kusura bakmayın ama neye göre ucuz neye göre pahalı...

Ciddi Hosting firmaları tarafından hosting fiyatları sadece alan veya bw e göre hesaplanmıyor,

Yurt dışından aylık 70$ da sunucu kiralanabiliyor 700$'da, son günlerde işi bilmeyen bir sürü hosting firması türedi, DC'lerden ucuz sunucular kiralayıp bunları host etmeye çalışıyorlar ve çok ucuz fiyatlara yer satıyorlar, bir süre sonra araki bulasın, sorun çıksa DC ya ticket açacak ne zaman düzeltirse ozaman düzelecek,

Sunucuda anlık online'lar artınca makina yürümez olacak ve size siteniz çok işlemci gücü harcıyor düzeltmezseniz kapatmak zorunda kalacağız diye yazacaklar, zaten sözleşmede şlemci kullanımıyla alakalı bir madde mutlaka vardır.

Bence Hosting kiralamadan önce fiyata değil o sunucuda bulunan sitelerde bir gezinin sayfa açılma zamanlarına bakın, desteklerini sorun çünkü baştan sizin sitenizin çok ziyaretcisi olamıyabilir ama sunucudaki diğer sitelerin olabilir sonra sorun yaşamayın.
kesinlikle doğu datacentere kendilerine ait olan bir host u tercih eedin yani tr de serverlerı bulunan hostu önderdiğimi yani rodos işte :D
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

musetr yazdı:
kesinlikle doğu datacentere kendilerine ait olan bir host u tercih eedin yani tr de serverlerı bulunan hostu önderdiğimi yani rodos işte :D
ben locasyon belirmedim ama TR locasyonlu sunuculardada uplink sorunu var.

Sorun ağa kaç mbps ile bağlı TR de bu 10mbps uplink'dir daha düşük hızlarda ağa bağlı olanlarıda gördüm ve çok site bulunduran veya anlık online sayıları yüksek siteler barındıran TR locasyonlu sunuculardada sorun oluşabiliyor.

Onun için önce sunucuda bulunan siteleri gezmek ve hızlarına bakmak lazım.

En sağlıklı çalışan sunucular veritabanı localhostta olmayan ayrı makinada olan sistemlerdir.
Kullanıcı avatarı
RefreSh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RefreSh »

Dn_35 yazdı:
musetr yazdı:
ben locasyon belirmedim ama TR locasyonlu sunuculardada uplink sorunu var.

Sorun ağa kaç mbps ile bağlı TR de bu 10mbps uplink'dir daha düşük hızlarda ağa bağlı olanlarıda gördüm ve çok site bulunduran veya anlık online sayıları yüksek siteler barındıran TR locasyonlu sunuculardada sorun oluşabiliyor.

Onun için önce sunucuda bulunan siteleri gezmek ve hızlarına bakmak lazım.

En sağlıklı çalışan sunucular veritabanı localhostta olmayan ayrı makinada olan sistemlerdir.
aynen öyle...

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 0 misafir