Hide Hack

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
denemeli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Hide Hack

Mesaj gönderen denemeli »

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Bi sorum var bu hide olayını nasıl gerçekleştirebiliriz.

phpbb sitesinde böyle bir döküman var ama ne anlatıyor bir türlü anlamadım.
MOD Title: Hide Hack [Lockdown]
MOD Description: This MOD gives users in specific forums the ability to use a BBCode to hide content that cannot be seen until a user posts a reply to that topic, or clicks the [ Thanks ] Button (if the Thanks/Rep MOD is installed -- in development)

MOD Version: None yet

MOD Download: None yet
Last Stable version: None

Demo Board: None yet

Features:

1. Admin would choose an option on a per-forum basis.

2. OP can choose an optioin on a per-topic basis

3. Hide hack options
* [hide] <-- must post a reply or thank OP to see

* [hide=reply] <-- must post a reply to see

* [hide=thanks] <-- must thank OP to see

* [hide=123] <-- must have post count of 123 to see

* Any of the above can be overwritten by the forum specific settings (if any)
4. groups with a special permission can always see the code inside the hide BBCodes without need of replying

5. User requires permission to use the hide hack -- will be a forum-based permission

6. Allow Attachments/Downloads to be hidden using the Hide Hack

Please let me know if you would like any additional features added before I get too far in development.
ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=545655
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

diyoki 2.0 daki hide moda benzer bir mod üzeirnde çalışıyorum ama ortada henüz mod falan yok ama özellikleri şöyle şöyle olmasını planlıyorum.
Cracker_Stan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Cracker_Stan »

yani ortada :d mod filan yok :)
denemeli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen denemeli »

bekliyelim bizde o zaman nabalım :)
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön