[MOD] [GOLD] User Blog Mod

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
iksdf
Kayıtlı Kullanıcı

[MOD] [GOLD] User Blog Mod

Mesaj gönderen iksdf »

MOD Title: User Blog Mod
MOD Description: Üyelere gelişmiş blog hizmeti vermenizi sağlayan bir mod.
MOD Version: 1.0.0
Yazar:EXreaction

Download linki: http://www.lithiumstudios.org/forum/vie ... f=41&t=433
Demo: http://www.lithiumstudios.org/blog/

yazarı ingilizce olarak
http://www.lithiumstudios.org adresinde destek veriyor. phpbb.com veya başka yerden destek vermiyor.

çok gelişmiş bir mod. bi ara türkçeye çevireceğim kendim kullandığım için siteye linkleri koyarım--
Kullanıcı avatarı
RadiuSs
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] [GOLD] User Blog Mod

Mesaj gönderen RadiuSs »

vermiş oldugun demo linkteki web sitesinin en üstteki flash menusu ve yan tarafındaki duyuru kısmı gercekten cok hos acaba o tarz bir çalışma cok mu zor olur? Ayrıca oyle birflashmenuyu nasıl yukarı kısma sabitleyebilirim.Bazı bedava flash menü yapılabilen online siteler var ordan olusturdugumuz menunun kodunu nereye eklemeliyiz?

bu arada blog modu için teşekkürler.
siteme moderator ve paylaşımcı arkadaşlar arıyorum.Sitenin içeriği sadece download üzerinedir.Ayrıca sıtemızdekı mevcut tum konularda online 7/24 destek verebilecek operatorlere ihtiyacım var...

İlgilenenler lütfen özel mesajla irtibata geçsinler..
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen serkan_u19911 »

türkçesi lazım bunun ya
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

mods.rar
(15.69 KiB) 267 kere indirildi
ben biraz çevirdim kolay gelsin fazla çevirmedim gerekmez diye ama okul olmasa full çevirirdim
Qene
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Qene »

Bu bloğu sorunsuz kurdum. Yönetim panelindende aktif ettim. Ama gel gelelim çalışmıyor.

Fatal error: Please download the latest UMIL (Unified MOD Install Library) from: phpBB.com/mods/umil in /home/exceanet/public_html/blog/database.php on line 16

hatası veriyor.
sitem.com/blog/database.php çalıştırınca
nedendir?
Qene
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Qene »

Üst mesajdaki kısmı aştım.
Ama ytönetim panelinden blogları aktif ettiğimhalde yönetim bölümünde görünmüyorlar.
Nedeni nedir?
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Qene yazdı:Üst mesajdaki kısmı aştım.
Ama ytönetim panelinden blogları aktif ettiğimhalde yönetim bölümünde görünmüyorlar.
Nedeni nedir?
Benim Modül Panelim Böyle istersen sende buna göre yap belki olur (ilk defa modül paneliyle uğraşıyorsan ondan sorun yaşıyor olabilirsin)
modul1.JPG
modul2.JPG
modul3.JPG
resim olarak sanıırm daha iyi anlatmışımdur buna göre sende kedi işlerini hallet yönetim panelindede fazla yer kaplamaz
Qene
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Qene »

Teşekkürler..
Bu menülerde sorunum yok. Modül kurmada da pek acemi sayılmam. Bu pencereleri gördüğüm halde, Yönetim Panelinin herhangi bir yerinde bo modülün ayarları gelmiyor. Yani bu modülü yönetemiyorum.
Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

anladımda anlamadım gıbı bişe istersen sitenin yedeğini al son halini sonra beni adminn yap ben bakıyım güvenmiyorsan eski yedeğini yüklersin sorun kalmaz sen bilirsin yinede iletişimegeç :)
Zangetsu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Zangetsu »

Blog modu kurdum fakat kullanıcı panelinde gözukmuyor sorun nereden kaynaklanıyor olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkurler
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yönetim paneline eklediğin gibi Onun altında kullanıcı kontrol paneli var orayada modül ekleme yapacaksın....
adsız.JPG
Zangetsu
Kayıtlı Kullanıcı

sorun ondan değilmiş çözdum teşekkurler yardımınız için baska bir şey sormak istiyorum mod un kendi içinde olan blogger şablonunu kullanınca eklenti şablonu bulunamadı diyor neden kaynaklanıyor olabilir sizce.
Kullanıcı avatarı
serkan_u19911
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

o sorun bendede var
ama sanırım blog temaları dosyasının blog şablonu için olanların bir kısmı sitede olmamasından kaynaklanıyor herhalde

FTP'ye bişeler atmak gerek ama tam olarak bende bilmiyomurm
Zangetsu
Kayıtlı Kullanıcı

sorunu çözdum eğer arşiv veya arkadaş eklentisni açtıysan ve bu eklentiler blogun içinde yoksa boyle bir sorun çıkartıyor.
Kullanıcı avatarı
murat53
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen murat53 »

serkan_u19911 yazdı:
mods.rar
ben biraz çevirdim kolay gelsin fazla çevirmedim gerekmez diye ama okul olmasa full çevirirdim

bu dosyaları detaylı olarak nereye yerleştireceğimizi de yazsanız daha iyi olurdu...
Radyoda müzik ve sohbetin keyfi ile forumda paylaşmanın tadını çıkarın.
http://www.sarilalelerim.com
Çünkü "Hayat paylaşmaktır!"
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir