PhpbbTurkey İmzası

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PhpbbTurkey İmzası

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Merhaba arkadaşlar benim ufak bir sorunum var, forum sitemi silip yeniden yüklemek zorunda kaldım. Yeni forum dosyalarını google üzerinde bir siteden temin ettim ama forum imzalarım değişti, Phppturkey.com yerine başka bir sitenin imzası var şuanda bunu orjinal haline nasıl çevirebilirim acaba? Destek aldığım sitenin imzası yerine başka bir imza taşımak çok tuhafıma gidiyor, isim benzerliğide var, hiç farketmedim onca zamandır.
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: PhpbbTurkey İmzası

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Temanızın overall_footer.html dosyasının altındaki yerinde yapabilirsiniz.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Dil dosyasını bu siteden indirip kullanabilirsiniz. Aksi halde destek aldığınız değil, hizmeti kullandığınız sitenin linkinin olması gerekir. Ek olarak phpbbturkey.com adresini de ekleyerek destek teşekküründe bulunabilirsiniz ama hizmetinden faydalandığınız hiçbir sitenin linklini değiştirmeyin yada silmeyin. ;)
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Buradan indirdiğim dil dosyasını eski dil dosyasının üzerine yükleyince düzeldi imzalar teşekkür ederim.

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir