Siteye flash oyun ekleme nasıl olur?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Siteye flash oyun ekleme nasıl olur?

Mesaj gönderen chingachgook »

Selamlar.Sitemdeki online oyunlar kısmına flash oyun koymak istiyorum.Yani link vermek değil,oyunun site üzerinde oynanmasını istiyorum.Yani mesajlar içinde olacak.Birde bu durum çok alan ve trafik yer mi?Bunu da açıklarsanız sevinirim.Teşekkürler.
Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Siteye flash oyun ekleme nasıl olur?

Mesaj gönderen cagatayozata »

Bunu yapmak için phpBB Arcade modunu kullanabilirsiniz.Bu mod yalnız ayrı bir sayfa oluşturuyor kendine.Fakat mesajların içinde yayınlamaz.Ben bir aralar kullandım güzel bir mod deneyebilirsiniz.Detaylıdır.Siz kesin olarak mesaj içinde olsun diyorsanız o zaman başka yöntem kullanmanız gerekir.Bu konuda bilgim yok.Cpu kullanır diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

cagatayozata yazdı:Bunu yapmak için phpBB Arcade modunu kullanabilirsiniz.Bu mod yalnız ayrı bir sayfa oluşturuyor kendine.Fakat mesajların içinde yayınlamaz.Ben bir aralar kullandım güzel bir mod deneyebilirsiniz.Detaylıdır.Siz kesin olarak mesaj içinde olsun diyorsanız o zaman başka yöntem kullanmanız gerekir.Bu konuda bilgim yok.Cpu kullanır diye biliyorum.
Yorumun için teşekkürler kardeş.Başka bir önerisi olan var mı acaba?Yoksa vazgeçeceğim bu işten... :(
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

bbcode olarak denedin mi?

yani oyunun htmlini bbcode olarak ekliceksin sonra mesaj yerinde oynancak bi ara ben yapmistim kendim denemek icin :lol:
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rocksenn »

PHPBB3'te Tümleşik olarak flash yayını yapılabilir,

Şöyleki mesaj yazma panelinde ilk kurulumdan itibaren flash bbcode butonu mevcuttur ve flash oyun ya da videoyu bu buton ile kolaylıkla yayınlayabilirsiniz,

flash demek swf demek (bilmeyenler için) swf formatlı (uzantılı) linkleri bu flash butonu kullanılarak mesaj içinde oyunu/videoyu gösterebilirsiniz. Böylece oyun oynamak için siten ayrılmak gerekmez.
Zamana Güzellik Kat!
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bilgi için teşekkürler.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir