Phpbb3 Google Adsense BBCode

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmış özel BBCode'lar ve bunlar hakkında yardım & tartışmalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
AngelFRANTIX
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AngelFRANTIX »

Phpbb Google Adsense BBCode
Phpbb Adsense BBCode
Phpbb Google BBCode

Not:
Kodu kullandığınız yerdeki reklam 10-15dk içinde gözükmektedir.
Benim aklıma geldi ama varmış :D bunu kendim yazdım.

YKP - Mesajlaşma (Sekme) - BBCODE

Yeni bir bbcode ekle butonunu tıklayın.

BBCode kullanımı kısmına

Kod: Tümünü seç

[adsense][/adsense]
HTML yenileme kısmına
(Kendi google adsense kodunuzu ekleyin)

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-";
/* 728x90, oluşturulma 14.09.2009 */
google_ad_slot = "1025692478";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
Yardım satırına(Opsiyonel)

[adsense][/adsense] kodunu ekleyin yazın
Mesaj gönderme sayfasında göster kutucuğunu işaretleyin.

Alıntı:
http://windows7seven.org/forum/viewtopi ... =50&t=1918
En son AngelFRANTIX tarafından 10.12.2009, 23:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb3 Google Adsense BBCode

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

benim premodumu kullaniyorsun ve imzayi silmisin ben bu premod icin gündüzümü gecemi harcadim emege saygisizlik yaparak imzami siliyorsun umarim en kisa sürede eklersin ;)

zaten sizin gibiler yüzünden insan bilgisini yaptikalrini paylasmasi gelmiyor!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
FrmZeytinDali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen FrmZeytinDali »

AngelFRANTIX hiç yakıstıramadım kardesim
AngelFRANTIX
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Okadar imza varken birtek esmerozcan imzasını silmem hatadır. Tüm imzaları silseydim haklıydınız. Temayla biraz oynadığım için bazıyerlerinde ekleme çıkarma yapmıştım. yanlışlıkla o kısmıda silmişim ve farketmedim. şuan eklendi. Gerekli Açıklama yapıldı.
doctoralone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen doctoralone »

şimdi reklamlar :)
demo özelliği taşımayan farklı site adreslerini burada alıntı diyerek yazabiliyo muyuz
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

Adsense banlanma riski oluşturmuyormu peki ?
Yeni bir güne gülümse !
AngelFRANTIX
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Banlama gibi bir durum yok. Çünkü siten zaten tanımlı. sadece istediğin yerde göstermek istiyorsan kodu yazacaksın 10 dakika içinde görünecek. (Kesintisiz) ben kullanıyorum ve memnunum.
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

AngelFRANTIX yazdı:Banlama gibi bir durum yok. Çünkü siten zaten tanımlı. sadece istediğin yerde göstermek istiyorsan kodu yazacaksın 10 dakika içinde görünecek. (Kesintisiz) ben kullanıyorum ve memnunum.

3 yıldır kullanıyorum adsense hesabını, iki hesabım banlandı. Kuralları çok iyi bilirim, adsensete zaten tanımlı diye birşey yok, yaptığın uygulama adsense kurallarına aykırı, ve çok kısa sürede banlanmayı oluşturur.
Adsense kurallarından aşağıdakilere göz atabilirsin.;
Reklam Yerleşimi
Yayıncıların çeşitli yerleşimleri ve reklam biçimlerini denemeleri teşvik edilir. Ancak AdSense kodu, pop-up, e-posta veya yazılım gibi uygun olmayan yerlere yerleştirilemez. Ayrıca yayıncılar, kullanılan her bir ürünün politikalarına uymalıdır.

Google reklamları, arama kutuları veya arama sonuçlarında aşağıdakiler yapılamaz:

* Araç çubukları da dahil, herhangi bir türdeki yazılım uygulamasına entegre edilemez.
* Pop-up veya arkada açılır pencerelerin içinde görüntülenemez.
* E-postalara veya e-posta programlarına yerleştirilemez.
* Görüntüleri, sayfadaki öğeler tarafından engellenemez.
* İçerik tabanlı olmayan sayfalara yerleştirilemez.
* Özellikle reklam görüntülemek amacıyla yayınlanan sayfalara yerleştirilemez.
* Logoların, ticari markaların veya diğer marka özelliklerinin aldatıcı kullanımı nedeniyle, içeriği veya URL'si, kullanıcılarda bunun Google'la ilişkili bir sayfa olduğu kanısını uyandıracak sayfalara yerleştirilemez.
* Diğer Google ürün veya hizmetlerinin üstüne, içine veya yanına, o Google ürününe veya hizmetine ilişkin politikaları ihlal edecek şekilde yerleştirilemez.
Bold olan maddelere dikkat edersen neden banlanma riski oluşturduğunu göreceksin.
Yeni bir güne gülümse !
AngelFRANTIX
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ben kullanıyorum hala banlanmadım. Sonuçta yukardaki gibi açılır pencerede yada içeriksiz sayfada görüntülemek yok.

Nasıl video kodu yazıyorsun bundada kodu yazıyorsun orda google reklamı çıkıyor.
Kilitli

“3.0.x Özel BBCodelar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir