Sadece resim linklerini Gizleyen kod var mı ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Sadece resim linklerini Gizleyen kod var mı ?

Mesaj gönderen satcell »

phpbb3 3.0.6 için sadece resim linklerini gizleyen çalışan mod var mı :?: Şurda http://www.phpbbhacks.com/download/8922 bi tane buldum 3.0.4 için diyor belki 3.0.6 çalışır diye denedim ama çalışmıyor
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Sadece resim linklerini Gizleyen kod var mı ?

Mesaj gönderen lordtiger61 »

link gizleme var resim gizlemede yapılmıştı fakat dosya kaybedilmişti :) forumu ararsnız link gizlemeyi görürsünüz :)
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

lordtiger61 yazdı:link gizleme var resim gizlemede yapılmıştı fakat dosya kaybedilmişti :) forumu ararsnız link gizlemeyi görürsünüz :)
Forumdaki link gizleme modu alıntı yapıldığında linki gösteriyor ve resim linklerini de gösteriyor ,Sadece resim gizleme modu ve alıntı yapıldığında da resim linkini gizleyen mod forum da yok.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Modu buldum,Hem linkleri hemde resimleri Gizleyen ve alıntı yaparken bile gizleyen kod burda http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?t=1292
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

bu modu zaten kendi siteme kurdum :) fakat bu bbcode ile çalışıyor unutmayın :) phpBBturkeydede var bu mod :)
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

Linkteki en son sürüm 3.0.6 ile çalışıyor tek başına yeterli değil birde MSSTI nin hide link modu nu kurdun mu tam oluyor.MSSTI hide link otomatik linkleri gizliyor alıntılarda dahil ama yukarıda resimleri ve linkleri gizleyen modda manuel olarak hide butonunu kullanılması gerekiyor.Kısaca hem MSSTI nin hide link modunu hemde yukarıdaki modu kurdunmu süper oluyor
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

MSSTI nin hide link otomatik linkleri alıntıları gizliyor http://www.mssti.com/phpbb3/viewforum.php?f=31
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

İlginç birşey var ortada, bu hide modlarla alakalı bir dünya konu açılmış ve çoğunda satcell arkadaşın yorumları var. Açıkçasını söylemek gerekirse kafam karıştı. Hangi mod ne işe yarıyor, bir linki gizlemek için 10 15 tane mod mu kurmamız lazım. Ben istiyorum ki sadece 1 tane mod kurayım ve hide tagı kullanmadan linkleri kendisi otomatik gizlesin. Şu mod veya bu mod diyebilir misiniz?
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

aciyagulmek yazdı:İlginç birşey var ortada, bu hide modlarla alakalı bir dünya konu açılmış ve çoğunda satcell arkadaşın yorumları var. Açıkçasını söylemek gerekirse kafam karıştı. Hangi mod ne işe yarıyor, bir linki gizlemek için 10 15 tane mod mu kurmamız lazım. Ben istiyorum ki sadece 1 tane mod kurayım ve hide tagı kullanmadan linkleri kendisi otomatik gizlesin. Şu mod veya bu mod diyebilir misiniz?
viewtopic.php?f=36&t=17414 Burda resimli ve mod isimlerini yazdım(bir tanesi 1 mesajı olmayana üye ve ziyaretçiye içeriği gizliyor,bir tanesi otomatik link gizliyor,bir tanesi resimleri linkleri herşeyi gizliyor,bir tanesi ziyaretçiye hiçbirşeyi göstermiyor)

linkleri otomatik yıkarıdaki MSSTI nin adresindeki mod gizliyor ancak google sayfayı indexlediğinde linkleri site:siteadı.com şeklinde googleden bakınca linkler görülüyor indexlemesini istemiyorsan burdaki kodu da kullan viewtopic.php?f=35&t=17885
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Şuradaki eklentiyi kurmak misafirlerden linkleri gizlemek için yeterli. BBcode vs değil, otomatik olarak gizleniyor linkler.
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Dün sanırım bununla alakalı 3 mod kurdum. Forum allak bullak oldu resmen.

Birincisi: kodları üye olup ve mesaj yazmadan göstermeyen mod.
İkincisi: simple hide mod bbcode ile çalışan.
Üçüncüsü: MSSTI isimli olan mod.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

aciyagulmek yazdı:Dün sanırım bununla alakalı 3 mod kurdum. Forum allak bullak oldu resmen.

Birincisi: kodları üye olup ve mesaj yazmadan göstermeyen mod.
İkincisi: simple hide mod bbcode ile çalışan.
Üçüncüsü: MSSTI isimli olan mod.
ikincisi dediğin(simple hide) mod dan dir.Diğer ikisinde hiçbir sorun yok.Yukarıdaki adresde yazdığım mod isimlerinin hepsini kullanıyorum
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Eğer vaktin varsa bu modlar hakkında pm atabilir miyim sana acaba?
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

aciyagulmek yazdı:Eğer vaktin varsa bu modlar hakkında pm atabilir miyim sana acaba?
sormak istediklerini buraya yazarsan daha faydalı olur
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Linkini verdiğin sayfada 2 adet mod adı vermişsin. Adaptive Hide BBcodes ve Guest Hide Bbcode bunların hangisi ne işe yarıyor tam olarak. Zaten şuanda 3 tane mod kurulu, bunlarıda kurduğum zaman sıkıntı olsun istemiyorum.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir