Phpbb3 v3.09 Puan Modu varmı

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

Phpbb3 v3.09 Puan Modu varmı

Mesaj gönderen civcivnt »

merhaba arkadaslar öncelikle hepinize teşekkürler.phpbb 3 ü buradan indirip kurdum.ilk defa kullanıyorum kategori forum acma işi cok zorlaşmış ama deneye deneye çözdüm :) Benim merak ettigim şu arkadaslar.
Forumda üyelerin birbirine puan gönderebildiği.ilk üye olana yöneticinin belirledigi puanın otomatik yazıldıgı.Ve bu puana görede forumlardaki eklentileri download edebilecegi.siteye birşey eklediginde üyeler begenirse onaylanırsa yada puanda kazanabilecegi bir mod varmıdır bunu kullanan varmıdır.sitedeki aramayı sonuna kadar zorladım :) Cash mod point mod var bircok mod ama herkes eski version oldugundan sorunlu oldugundan bahsediyor.Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadasım varsa cok sevinirim.şimdiden teşekkürler..
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Phpbb3 v3.09 Puan Modu varmı

Rep degil dedigim gibi puanla download hakkı veriyormu hocam ? verdigin yerde sanki rep verip puanlama yapıorsun seklinde anlatıyor ? Benim puandan kastım 10 puanın var downoad 1 puan 10 kere down yapabiliormus gibi kredi gibi yani hocam.Sen kullandınmı peki bunu ?Teşekkürler..
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

rep sistemi rep ile puan veriyorsun ayrıca yorum da yazabiliyorsun.Puanla download yok bu modda
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

yok üstad bana lazım olan o degil yinede sagolasın..
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

sanırım bu ama bir türlü kuramadım automod ile hep hata veriyor gerci bu automod ile hic bişi kuramadım :)) oda ayrı mesele.. Yardımcı olabilecek varmı teşekkürler.Bu arada satcell ustad teşekkürler ben kuramadım ama sanırım aradıgım bu :)
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

modu kurdum points v.s gozukuo ama sıfır buna panelden v.s nerden erişip puan vericem ayarları yapcam birde points i tıklayınca erişim izniniz yok die birsey cıkıyor allah için bana bunla ilgili yardımcı olacak varmı gecenin bu saatinde kafayı yedirdi :))
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

Sonunda Kurdum kafayı yedirdi calıstırdım.Turkceleştirme calısmalarına baslayacagım..
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

bu modu hiç kurmamıştım
civcivnt
Kayıtlı Kullanıcı

cok gelişmiş cok fazla seyleri var cozmeye devam ediyorum :)
eceylan38
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen eceylan38 »

Ultimate points kurdum bura su hata var... eklentiyi indirmeden puan düşüyor. sayfayı her yenilediğinizde otomatik puan düşüyor...
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir