pano saat ayarı nasıl yapılır?

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
pipisannis
Kayıtlı Kullanıcı

pano saat ayarı nasıl yapılır?

Mesaj gönderen pipisannis »

pano saat ayarını değiştiremedim bir türlü. admin paneldeki ayarlardan sistem zaman dilimi ayarında +2 yaptım ama netice alamadım. ana sayfaya geldiğimde tüm saatler GTM olarak duruyor ve saat değişmemiş oluyor.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

YES

Mesaj gönderen NEFRİT »

Yes öyle olur çünki aynı zamanda PROFİL ine giriş yapıp kendi ninkinide GMT +2 yapman gerekir. Göreceksin ki forumun saatide aynı olacak yani GMT +2.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
pipisannis
Kayıtlı Kullanıcı

peki bütün kullanıcılar bunu yapmalımı ? yani saat dilimi ayarını ? yoksa admin olarak benim ayarlamam saatimesi için yeterli olur mu?
bu arada saati düzelttim saol...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Uzaklaştırıldı
İletişim:

SEN VE

Mesaj gönderen NEFRİT »

Şimdi admin panelden genel forum ayarlarından saat dilmini GMT + 2 seçtiysen ve Profil inde de GMT +2 ise artık her üye ninkisi öyle olacak onlar kayıt olurken nasıl türkçe dil seçeneği seçili duruyorsa saatte GMT +2 de olacak.
Özellerden kullanıcılara reklam yaptığım için sayın yöneticim beni uzaklaştırdı.
pipisannis
Kayıtlı Kullanıcı

eywallah acemilik zor walla. sizler de olmasa ööle ortada kalacaz. saolasın.. :roll:
captain1520
Kayıtlı Kullanıcı

Re: pano saat ayarı nasıl yapılır?

Mesaj gönderen captain1520 »

arkçlar yönetım panelınde genel forum ayarlarında saat dılımı yok sadece sıte ayarlarına gırdığınde görebılıyon ordada hep UTC,Z ile başlayan var GTM ile başlayan yok
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: pano saat ayarı nasıl yapılır?

Mesaj gönderen dlxattack »

Valla bende gmt+3 yaptım düzgün çalışıyor....
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir