sitemap oluşturamıyorum

phpBB 3.3.x sürümleri ile uyumlu olan Eklentiler hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
punthoo
Kayıtlı Kullanıcı

sitemap oluşturamıyorum

Mesaj gönderen punthoo »

Arkadaşlar merhaba, sitemap bir türlü oluşturamadım phpBB3 SEO Sitemap 1.1.1 eklentisini kurdum ama eklentiyi çalıştırırken hata verdi, sitemapı en basit şekilde nasıl oluşturabilirim.
copyas
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi

Re: sitemap oluşturamıyorum

Mesaj gönderen copyas »

Eklentiler ile ilgili problemlerinizi Eklenti Forumları 'nda sorunuz. Her forumun altında ne ile ilgili olduğunun kısa bir açıklaması yazıyor zaten.

madde 3 : viewtopic.php?t=690

Eklentiyi yüklemeden önce hangi sürüm veya sürümler ile uyumlu olduğunu kontrol ettiniz mi ?

viewtopic.php?p=117183#p117183
punthoo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen punthoo »

merhaba, sitemapı ekledim saolun, bu seferde adsense takip kodunu ekleyemedim, araştırmalarım sonucunda overall_header.htm içine eklenmesi söylenmiş ekledim halde adsense kod bulunamadı hatası veriyor
copyas

Mesaj gönderen copyas »

copyas yazdı: 17.01.2020, 00:37 Sorularınızı da ayrı konu başlıkları halinde sorarsanız daha iyi olacaktır. A, B ve C gibi 3 probleminizi aynı konuda sorduğunuz zaman, eğer benim problemim A ile ilgiliyse ve forumda arama yaparak bu konuya geldiğim zaman sadece A problemi ile ilgili bilgileri görmem gereklidir. Bu zaten site yönetiminin tavsiye ettiği bir durumdur. ( bakınız ) Arka arkaya farklı amaçlarla konular açabilirsiniz. Doğru forumlara açılması da daha iyi olacaktır tabi.
Sitemap sorununuz çözülmüş. Yeni probleminiz için uygun foruma yeni başlık açınız lütfen.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Konu ilgili foruma taşındı.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.3.x Eklenti Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir